Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączki z kamieniami szlachetnymi :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erill właśnie dlatego sobie przemyślałam sprawę i jednak chcę zwykłą bez niczego uśmiech wiem że to bardzo głupie pytanie ale jak szukałyście obrączek już ze swoimi przyszłymi mężami jak zaczynałyście? bo ja muszę się w końcu z P wybrać i coś pooglądać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie,że razem język ale my tylko do jednego jubilera weszliśmy Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mieliście szczęście uśmiech ja coś kiepsko widzę nasze poszukiwania ale pewnie martwię się na zapas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja my też byliśmy u jednego jubilera. Narzeczony mnie zaprowadził do niego(okazało się później , że tam też kupił mi pierścionek zaręczynowy) język Od razu nam wpadły w oko więc nawet nie szukaliśmy nigdzie indziej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erill
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 29
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
wiem że to bardzo głupie pytanie ale jak szukałyście obrączek już ze swoimi przyszłymi mężami jak zaczynałyście? bo ja muszę się w końcu z P wybrać i coś pooglądać...


My zaczęliśmy od oglądania w necie uśmiech Chcieliśmy wiedzieć co nam się podoba a co nie. A mają wzory poszlismy po salonach czy pasują nam na dłoni, jaki rozmiar, jaka szerokość, jakie proporcje. A potem poszlismy do znajomego jublera uśmiech
My mamy taki kształt tylko z białym i żółtym złotem. Nie mogę znaleźć zdjęcia w necie.
_________________
"Langusta żywi sie wyłącznie owocami morza..
leczy gdyby mogła jadłaby dżem"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my weszliśmy kiedyś przy okazji do jednego jubilera, już w sumie wybraliśmy ale chcieliśmy czekać chociaż do sierpnia i jeszcze się zorientować w cenach więc póxniej już wchodziłam sama do różnych jubilerów przy okazji i pytałam o konkretny model. No ale jakoś tak będąc w galerii weszliśmy do jakiegoś innego jubIilera i się okazało, że mają super ceny więc wybraliśmy (zupełnie inne xD) i następnego dnia zamówiliśmy :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my już mniej więcej wiemy czego chcemy i jesteśmy zdecydowani tylko nie mam pojęcia do jakiego jubilera iść Confused no ale coś wykombinujemy. Dzięki za rady oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na początku sama przeglądałam w necie zdjęcia i pokazywałam mojemu G. to co mi się podobało. Średnio był początkowo zainteresowany, kiedyś stwierdził, że nie będzie nosił obrączki bo by mu w pracy przeszkadzała.
Po jakimś czasie bardzo się zainteresował i ponaglał mnie bym umówiła nas na spotkanie u jubilera, u którego obrączki najbardziej nam się spodobały. Miał kupę frajdy przy wybieraniu konkretnego modelu:) Po odebraniu gotowych często wyjmował je z pudełeczka i zakładał. Zmienił zdanie o obrączkach i teraz wiem, że na pewno będzie ją nosił Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 30 Lip 2013, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
to mieliście szczęście uśmiech ja coś kiepsko widzę nasze poszukiwania ale pewnie martwię się na zapas

Przesadzasz Wink
U nas wystarczyło przymierzyć kilka modeli , od razu wiedzieliśmy,że bez kamieni i w miarę prosty model i załatwiliśmy to pewnie w 30 minut uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją koniecznie z kamyczkiem, żeby była taka 'damka' język
swoją drogą oglądaliśmy wczoraj i nam wpadły w oko trzy modele. Niestety moje kamykowe serce wymarzone nie przejdzie Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group