Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tkaniny sklep

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3651

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 15:47    Temat postu: tkaniny sklep Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://tkaniny-witmar.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 1 Sie 2022, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją mamę na pewno ten sklep zainteresuje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z lepiej wyposażonych sklepów online jest https://miekkie.com/ , jeśli oczywiście chodzi o tkaniny. Bardzo polecam. Zaczynam przygodę z szyciem, więc bardzo chętnie sprawdzam sobie tutaj różne propozycje. Jak możecie zauważyć, wybór jest przeogromny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnaś odwiedzić sklep z lnem. len to materiał w pełni naturalny, mocny i wytrzymały, a jednocześnie przyjemny w dotyku. nie powoduje podrażnień skórnych, przepuszcza powietrze, dostępny jest w wielu kolorach do wybor. myślę że warto się nad tym zastanowić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tkaniny lniane
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecanym sklepem z tkaninami lnianymi jest: https://linenpartner.pl/
Stawiam na eko, stawiam na len!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to za to znalazłam sklep Polimex i tam też oferują ładne tkaniny, ale również i dodatku typu klamry metalowe, czy też akcesoria krawieckie. Myślę, że ich oferta też wam by się spodobała, także w razie czego możecie się im przyjrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku idealnie sprawdza się dresówka dla dzieci, z której bardzo często korzystam i z której wykonuję różnego rodzaju ubranka dla dzieci.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 159

PostWysłany: Nie 14 Maj 2023, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeszukując ostatnio internet w poszukiwaniu unikalnych tkanin, natrafiłam na interesujące miejsce. Szczególnie zwróciło moją uwagę to, że mają w ofercie różnego rodzaju materiały lniane, co jest nie tak często spotykane. Właśnie tam znalazłam len odzieżowy, pościelowy, dekoracyjny i wiele innych. Jeśli jesteście ciekawi, oto link do sklepu: https://biotextilsklep.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group