Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

księgowość i rachunki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 9:29    Temat postu: księgowość i rachunki Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://klinikaksiegowosci.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 1 Sie 2022, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biur rachunkowych jest tak mnóstwo że serio ciężko określić które najbardziej rzetelne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię czytać e-booki, a teraz skupiłam się na takich, które przyczynią się do mojej drogi zawodowej. Myślę, że jak najbardziej świetną propozycją jest e-book https://kursy-rachunkowosci.pl/produkty/jak-zostac-ksiegowym-instrukcja-krok-po-kroku . Można z niego skorzystać w dowolnym momencie i na pewno dzięki niemu dowiecie się, jak odpowiednio dbać o wszystkie najważniejsze, biznesowe kwestie z działu księgowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasmalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 97

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją księgowością zajmuje się księgowy z Gdańska z wieloletnim doświadzczeniem. Ufam mu, bo jest terminowy i bardzo pomocy . Polecam https://plusksiegowy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie usług sprawdzonego biura rachunkowego, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.gardeprofit.pl/oferta/ . Specjalizują się oni we wszelkich sprawach związanych z księgowością, a także z kadrami i płacą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mose29
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Śrem

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest tu ktoś, kto na co dzień pracuje jako księgowy? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą profesji i rozwojem właśnie w tym kierunku, jednak nie mam pojęcia od czego powinnam zacząć.
_________________
Czy wiesz, jakie wymagania trzeba spełnić, aby pracować jako księgowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Czw 11 Maj 2023, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzisz własną firmę, na pewno warto zainteresować się programami do fakturowania, takimi jak Faktura VAT 2023 Standard. Dzięki temu oprogramowaniu będziesz mógł szybko i łatwo wystawiać faktury, generować raporty i prowadzić ewidencję sprzedaży. W ofercie znajdziesz także wiele innych narzędzi przydatnych w prowadzeniu biznesu, takich jak księgowość, magazyn czy CRM. Dlatego warto zajrzeć na Ksiegowosc24.pl i po prostu sprawdzisz dostępne opcje programów do fakturowania online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 20 Cze 2023, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie naprawdę dobrej księgowej z okolic Lubina, to mogę powiedzieć, że https://biurorachunkowe.lubin.pl będzie naprawdę najlepszym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Czw 27 Lip 2023, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając między Amazon Seller Central a Amazon Vendor Central, warto dobrze zrozumieć różnice, wady i korzyści obu platform. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która opcja jest lepsza, wszystko zależy od specyfiki Twojego biznesu i Twoich celów. Sprawdź, porównaj i zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

Ostatnio zmieniony przez Margolcia33 dnia Pon 4 Wrz 2023, 18:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 7 Sie 2023, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wszystkim sprawdzić strone http://www.perfekt.biz.pl/sala-konferencyjna-wynajem-krakow.html , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego biura rachunkowego z Krakowa. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group