Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inwestowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IseVire
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2023
Posty: 6

PostWysłany: Nie 12 Lut 2023, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad inwestycją w coś. Dzięki za pomysły!
_________________
Życie nie jest sprawiedliwe i być może to dobra wiadomość dla większości z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi, ponieważ niedługo chcę postawić magazyn i
tak zastanawia mnie - jaka odległość hali magazynowej od granicy działki powinna być? Nie bardzo się znam, a chcę postawić jak największą halę i nie wiem, jakie mam pole popisu... Jak sobie wszystko zmierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto przede wszystkim oszczędzać i jednocześnie zabezpieczać swoje finanse na przyszłość. Dlatego też jeżeli będziecie na etapie poszukiwań konkretnych wskazówek jak do tego podejść, aby nie tracić to możecie na przykład sprawdzić artykuł "20 najlepszych blogów finansowych w 2023 roku", czy również "Konsolidacja pożyczek – jak oszczędzać dzięki połączeniu zobowiązań finansowych?", które na pewno pomogą Wam zadbać o swoje środki oraz przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
favian54
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy opłaca się inwestować w kryptowaluty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sro 31 Maj 2023, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach istnieje szeroki wybór zawodów, dlatego warto zwracać uwagę na warunki zatrudnienia. Na stronach w stylu https://fachpraca.pl/kalkulator-wynagrodzen-brutto-netto/3000-brutto/ można skorzystać z kalkulatora wynagrodzeń. Wiecie może, w jaki sposób najskuteczniej podchodzić do takich tematów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 20 Lip 2023, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje zagraniczne na Cyprze to dla mnie sposób na zabezpieczenie przyszłości i osiągnięcie stabilności finansowej. Współpracując z https://cyprinvest.com mogłem skorzystać z ich wiedzy na temat inwestycji na Cyprze i dokonać najlepszych wyborów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mennica Skarbowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 43

PostWysłany: Sro 16 Sie 2023, 5:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeśli chcielibyście pójść w kierunku inwestycji w metale szlachetne, które skutecznie przechowują wartość przez lata względem dewaluacji pieniędzy to oczywiście zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm naszej obsługi, konkurencyjne ceny i przystępny czas realizacji. Na pewno postaramy się rozjaśnić wszystkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 29 Sie 2023, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie w wiele różnych rzeczy inwestują, w mieszkania, w złoto, a nawet kupują bitcoiny. Nie wiem, jak się na tym wychodzi, ale wynalazłam już stronę, na której handlują kryptowalutami https://egera.com/pl/kup-bitcoin. Jakie macie zdanie w kwestii takich inwestycji? Czy to jest nadal opłacalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Pon 4 Wrz 2023, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mieszkania na wynajem to rozważna decyzja inwestycyjna. Nie tylko zapewnia stały strumień dochodu z czynszu, ale również otwiera drzwi do potencjalnych zysków związanych z wzrostem wartości nieruchomości. To inwestycja, która łączy w sobie stabilność finansową i długoterminowe korzyści. Inwestycja w apartamenty na wynajem to naprawdę świetne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group