Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inwestowanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MariannaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 12

PostWysłany: Pią 29 Lip 2022, 20:48    Temat postu: Inwestowanie Odpowiedz z cytatem

Inwestycja to bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej w tych czasach. Ja od jakiegoś czasu kupuje złoto i srebro za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Udało mi się już w ten sposób ulokować kilka tysięcy i jestem zadowolona z obsługi. Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę, czy nawet wybudowanie domu. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Sro 10 Sie 2022, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim bardzo wiele jeszcze zależy od tego jakiego rodzaju inwestycje nas tak naprawdę interesują. Ja jestem zdania, że bardzo fajną opcją jest posiadanie dostępu do bazy danych inwestycji we Włoszech. Polecam w takim razie zajrzeć na stronę https://www.b2bitaliapolonia.com/ gdzie można z tymi sprawami się zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli już miałabym stawiać swój magazyn to na pewno na regałach bym nie oszczędzała. Jednak tego typu rzecz musi być solidna. Nigdy nie wiadomo jaki konkretnie asortyment będzie się na nich znajdował. Dużo osób widziałam poleca sklep https://www.e-regaly.pl/. Słyszałam że ich regały są najlepsze na rynku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erbi45
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja to bardzo ważna kwestia w naszym życiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abernathy.addie
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się od kilku lat dywersyfikować mój portfel, więc mam kilka inwestycji (krótko i długoterminowych). Bardzo to doceniłam w dobie inflacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałeś, żeby Mozą zacząć inwestować na giełdzie? Możesz sobie założyć konto na platformie tego brokera https://j2t.com/pl/ . Wszystko oczywiście załatwisz online i zyskasz dostęp do giełdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicia
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na giełdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w złoto to naprawdę bardzo dobry pomysł. Ale przed zakupem warto zorientować się w temacie cen https://mennica-krakowska.pl/31-cena-zlota aby jak najlepiej zyskać przy zakupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 10 Lut 2023, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś ma kasę to niech inwestuje, bo to dobry sposób na zapewnienie sobie spokojnej finansowej przyszłości, ja oszczędzam pieniądze w ppk, wiem że mogą one posłużyć także jako wkład własny a mam zamiar niedługo kupić mieszkanie na kredyt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sawayn.corbin
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 10 Lut 2023, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy opłaca się inwestować w złoto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group