Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy stosujecie jakąś dietę?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmanil
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 12

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 18:55    Temat postu: Czy stosujecie jakąś dietę? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Czy uważacie, że trzeba stosować dietę, aby zawsze mieć przyjemny wygląd? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach. Czekam z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camillastill
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, jeśli chcemy świetnie wyglądać i zadbać o swoje zdrowie, lepiej trzymać się określonej diety. A ja zawsze radzę udać się do profesjonalisty, aby osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie. Zwróć uwagę na Dieta na Thermomix. Ta dieta pomoże Ci utrzymać się w najlepszej formie i wyglądać tak, jak na to zasługujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
richard44
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 13

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję wszystkim za usługę. W końcu moim marzeniem jest mieć idealne ciało i od dawna chcę dojść do formy. A to jest niemożliwe bez diety i sportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na ofertę liposukcji laserowej na https://lipoline.pl/liposukcja-laserowa/ i chyba z niej skorzystam. odchudzam się od roku. Za mną już 30 kilogramów i do zrzucenia mam jeszcze 15. Niestety nie idzie już tak szybko jak wcześniej. Dlatego chciałabym się wspomóc zabiegiem. Słyszałam, ze liposukcja daje świetne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie o takich zabiegach wyszczuplających https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ Wydaje mi się że to będzie świetne rozwiązanie w twoim przypadku uśmiech oczywiscie warto tez diete do tego stosowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będzie Dieta pudełkowa https://dietchef.pl/ . Jeśli chodzi o posiłki to są naprawdę dobre, urozmaicone także faktycznie ta dieta okazała się strzałem w dziesiątkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też, po wielu próbach schudnięcia na własną rękę, zdecydowałam się w końcu na dietę pudełkową. Od 3 miesięcy zamawiam całodzienne wyżywienie czyli 5 posiłków, w firmie Dietering - https://www.dietering.com/ i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dzięki temu mam więcej czasu dla siebie, bo nie muszę gotować, po drugie dania są bardzo smaczne, odpowiednio zbilansowane, urozmaicone, i rzecz jasna o wybranej przeze mnie kaloryczności. Dzięki temu schudłam juz 9 km. Sama firma bardzo znana, działa m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Wrocław, Rzeszów, Dębica, Krosno, Jasło, Gorlice, Nowy Sącz, Limanowa, Zakopane, Nowy Targ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie teraz na tapecie dieta 2000 kcal z https://www.dietapremium.pl/dieta-pudelkowa-2000-kcal Może trochę dużo, ale ja ogólnie jestem duża, więc i zapotrzebowanie mam spore oczko Jednak powoli chudnę, a to jest najważniejsze. Chudnąć, ale zdrowo i nie głodząc się. A jedzenie jest przepychota!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amalia
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 7

PostWysłany: Czw 15 Gru 2022, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim przejdziecie na dietę to polecam zapoznać się z artykułem https://mybestpharm.pl/blog/odchudzanie-okiem-eksperta.html jest bardzo interesujący i można się wiele dowiedzieć. Mnie bardzo zainteresował, aktualnie przeglądam jeszcze pozostałe artykuły, które mieszczą się na tym blogu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
idibbert
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na co dzień nie stosuje żadnej konkretnej diety, ale staram się zdrowo odżywiać. Jem pięć posiłków dziennie. Poza tym staram się, by moje posiłki były bogate w owoce i warzywa. Poza tym dodaje często do swoich potraw tzw. "superfoods". uśmiech
_________________
miechunka suszona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group