Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wakacje
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stonoga07
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lip 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 9:43    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Każdy, kto szuka świetnego miejsca na spędzenie wakacji, powinien rozważyć zarówno Polskę, jak i sporo różnego rodzaju pozostałych krajów. Wśród świetnych miejsc na wakacje trzeba wymienić między innymi Egipt, Chorwację, Turcję, Hiszpanię czy też bardzo dużo pozostałych. Oczywiście Polska to także fantastyczne miejsce, które warto zobaczyć, jednakże bardzo dużo innych krajów oferuje rzeczywiście sporo ciekawych miejsc do zaznajomienia się. W naszym kraju jak i w pozostałych krajach da się zobaczyć zarówno ładne morze bądź też rzeczywiście interesujące góry. Decydując się na wakacje, trzeba sprawdzić co w okolicach zdecydowanego się miejsca, trzeba zobaczyć. Każda tego rodzaju atrakcja to naprawdę fajna rzecz do zobaczenia Co to jest internet światłowodowy i jak działa?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My, póki na wczasy jeździmy z dziećmi, najbardziej cenimy bezpieczeństwo i wygodę. Dlatego wybieramy wczasy w Polsce, a najbardziej lubimy polskie morze. W tym roku byliśmy w Ustroniu Morskim w Hotelu Skal - https://www.skal-hotel.pl/. Świetne miejsce, by naładować akumulatory na cały rok. W hotelu jest baza spa, restauracja, pokoje są wygodne i ładnie urządzone. Sam hotel bardzo blisko morza - około 150 m od plaży. Dla dzieciaków jest sala zabaw i liczne animacje. Nie sposób się nudzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 18 Lip 2022, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czekam na okazję. Najlepiej na tańsze rejsy all inclusive eraz jest możliwość by zorganizować tańsze wakacje pod warunkiem że zna się kluby podróżnicze. Czy ktoś z was wie o co chodzi korzystacie z takich możliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brando.kuhlman
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 5:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku wybraliśmy Egipt. Chociaż przyznam szczerze, że to bardziej pomysł męża, a nie mój...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feliks86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 25

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Egipt? A to nie tam ostatnio rekin atakował? Jak dla mnie za duże ryzyko zatrucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zasadzie zastanawiam się nad jakąś pożyczką na wakacje. Korzystaliście kiedyś z jakiś? Na stronce https://monebay.pl/ znalazłam sporo ofert. Są tam pożyczki dostępne w różnych wariantach. Macie z nimi doświadczenie jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Nie 24 Lip 2022, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dzisiaj w oko wpadły noclegi z wyżywieniem Bory Tucholskie i zastanawiam się nad zrobieniem rezerwacji. Chciałabym się tam wybrac chociaż na 3-4 dni. Tyle mi w zupełności wystarczy żeby naładować baterie uśmiech A wy gdzie jedziecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że jesli podejmuje się takie decyzje, to warto to odpowiednio przemyślec. Chodzi w końcu przede wszystkim o to, by cały wypad był bezpieczny i odpowiednio zorganizowany. Moim zdaniem takie informacje jak https://mazury24.eu/aktualnosci/jak-wybrac-bezpieczny-oboz-mlodziezowy-oto-top5-kwestii-o-ktorych-powinienes-pamietac,13629 mogą być cenne przy rozważaniach dotyczących puszczenia dziecka na obóz. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto szuka genialnego miejsca na wyjazd rodzinny, powinien udać się do Mechelinek. Ja co roku jeżdżę tam z moim mężem i dziećmi, zawsze wspaniale się tam bawimy. Tutaj: https://poznajnieznane.pl/mechelinki-na-wakacje-2022-poznaj-atrakcje-tej-miejscowosci/ przeczytacie jakie atrakcje można w tej miejscowości znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas zapewne spędza wakacje w taki sposób jaki najbardziej lubi i jak dla mnie bardzo ważną sprawą było to aby wiedzieć jak aktywnie można okres wakacyjny spędzić. Wtedy natrafiłam na interesujący artykuł https://www.interaktywna.pl/spoleczenstwo/parenting/jak-polaczyc-relaks-i-aktywne-wakacje-poznaj-obozy-sportowe-nad-morzem/ i jak widać obozy sportowe są po prostu właściwym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group