Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co zamiast pierwszego tańca??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 22:03    Temat postu: co zamiast pierwszego tańca?? Odpowiedz z cytatem

Ślub za ponad rok, a my już wiemy, że nie chcemy tańczyć tego pierwszego tańca, na środku i wszystkie oczy w Ciebie wlepione...zastanawiałam się nad zaśpiewaniem wspólnie jakiejś fajnej, miłosnej piosenki żeby rozbujać zabawę i zacząć tak bez zapowiedzi, taki mały szok. Ale nie wiem jaką piosenkę...język Co o tym myślicie?? Znacie jakieś takie piosenki?? A może wy macie jakieś inne pomysły zamiast pierwszego tańca uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 16 Sie 2009, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oryginalny pomysł.... ja nie jestem specjalną tradycjonalistka ale pierwszy taniec akurat mimo wszystko chcę język
w moim przypadku już lepiej zatańczyć niż zaśpiewać lol ale jak tak chcecie to musicie wybrać naprawdę fajną piosenkę z głęboką wymową Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 16 Sie 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My niestety w tańcu to...szkoda gadać, a że lubimy razem śpiewać to wybraliśmy taki sposób uśmiech niestety najgorzej to będzie właśnie z wyborem tej piosenki...uśmiech Myślałam nad Danianem Holeckim-Zakochani. Znacie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 16 Sie 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś kojarzę Cool To w sumie fajna opcja....
Oj z tańcem napewno nie jest aż tak źle, tego da się nauczyć, nawet jak ktoś jest łamagą to wyuczone kroki powtórzy:P ... tylko może jakiś mały kursik przed ślubem by się Wam przydał język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

animka sprobujcie jakies fajne karaoke. Widzialam jak to moze dzialac i jest super zabawa a przy okazji cos nitrdycyjnego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, a jaką piosenke byś poleciłapytajnikuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem co wy lubicie i co was laczy.Albo co wam najlepiej wychodzi. Taka decyzja nalezy do was.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodzirejjj
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje pokaz baniek mydlanych,małe duże ,średnie a an koniec zamykamy dzieci w bankach ... robiliśmy to wiele razy i efekt jest nie samowity.Proponuję również pokaz zdjęc pary młodej z dzieciństwa przy dobranejodpowiednio muzyce,Jest jeszcze kilka pomysłów ...
Zapraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
margaretka87
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sob 15 Sty 2011, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę, że jakiś fajny pierwszy taniec będzie super wydarzeniem;-) my skusiliśmy się na kilka lekcji i nauczyliśmy się przepieknego walca;-) polecam, super przeżycia;-) namiary na nasza szkołe: www.akademia-tanca.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiosenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 15

PostWysłany: Czw 3 Lut 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pierwszy taniec z wykonaniu zawodowej pary tancerzy. "W statnich krokach" tej pary wchodzi młoda para i zaraz zaprasza gości.
Wilk syty i owca cała ")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group