Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

WELON
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
becia384
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon 29 Gru 2008, 18:03    Temat postu: WELON Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny wszystkie będziecie miały welon? Ja średnio widzę siebie w welonie- póki co nie widziałam jeszcze takiego, który chciałabym mieć. Zamiast niego wolałabym upięty we włosach jakiś kwiatek, ale jeśli zdecyduję się na coś takiego, to czym rzucę pannom w czasie oczepin? Bukietem kwiatów? To kojarzy mi się z amerykańskimi ślubami i średnio mi się podoba. Kurcze sama nie wiem czego chcę Confused Może Wy macie jakieś pomysły jak wyjść z takiej sytuacji?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 29 Gru 2008, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka na swoim ślubie też nie miała welonu i rzucała podwiązką (w dodatku za pierwszym razem jakoś słabo rzuciła, bo podwiązka wylądowała na jej głowie, musiała rzucać drugi raz Very Happy). Ja bym chciała mieć welon, ale jaki, to się okaże, zależy od sukienki, której jeszcze nie mam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza&Luka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 23
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam, żebym nie miała welonu uśmiech a bukietem rzucać to tak jakoś dziwnie Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachel223
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam kiedyś na weselu, na którym panna młoda rzucała bukietem, jak się panienki rzuciły to się rozsypał i za bardzo nie było co zbierać z podłogi Wink To już może lepiej podwiązką Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welon musi być uśmiech Tylko mam dylemat smutny Podoboją mi się długie welony, robią wrażenie zwłaszcza w kościele, gdy panna młoda idzie do ołtarza i welon ciagnie się za nią uśmiech Przed oczami mam ślubne zdjęcie babci uśmiech miała piękny długi welon i jako dziecko zawsze o takim marzyłam uśmiech No ale potem taki długi welon musi być bardzo niewygodny. Przy siadaniu czy tańczeniu. Czy można zatem mieć dwa welony? Długi do kościoła, a potem przepiąć na krótszy? Nie będzie to dziwne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachel223
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem spokojnie można mieć dwa welony i sobie zamienić, bo w takim długim na weselu na pewno nie będzie za wygodnie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza&Luka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 23
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie bardzo długie welony składają się z dwóch części, że tą długą część odpinasz po kościele uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iza&Luka a tego to nie wiedziałam uśmiech hmmmm taki welon to dobre wyjście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola48
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu,na którym panna młoda po wejściu na salę zdjęła welon i już go nie założyła.Trochę dziwne mi to się wydało,bo wydaje mi się,że welon powinna miec na głowie do oczepin.Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli zamierza rzucac tym welonem to zgadzam sie ze powinna go miec do oczepin. U nas ostatnio weszlo w zwyczaj ze panna mloda rzuca podwiazka, i juz na wielu weselach wlasnie widzialam ze w welonie bawila sie do konca wesela
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group