Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek dla malucha
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
View previous topic :: View next topic  
Author Message
aania992
gaduła
gaduła


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 310

PostPosted: Sun 9 Jul 2023, 21:13    Post subject: Reply with quote

A co powiecie o EasyGo Optimo Air? Myślę, że jest to wózek dobry, bo na każdy teren i na pewno na całe wózkowanie. W dodatku nie jest ciężki ani drogi.
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 217

PostPosted: Wed 30 Aug 2023, 23:36    Post subject: Reply with quote

Myślę, że warto dać szansę spacerówkom na całe wózkowanie. Szczególnie spodobała mi się Euro-Cart Flex. Jest dosyć masywna, ale też na pewno poradzi sobie w każdym terenie.
Back to top
View user's profile Send private message
Alka223
bywalec
bywalec


Joined: 24 Nov 2021
Posts: 165

PostPosted: Fri 29 Sep 2023, 20:33    Post subject: Reply with quote

Myślę, że Euro-Cart Volt Pro to wózek zdecydowanie z górnej półki, który dobrze będzie wyglądać, ale też pozytywnie zaskoczy na trudniejszym terenie. Super, że jest bezpieczny już od pierwszych dni życia malucha do końca wózkowania.
Back to top
View user's profile Send private message
grekar
kandydat
kandydat


Joined: 17 Jun 2022
Posts: 20

PostPosted: Sat 30 Sep 2023, 11:51    Post subject: Reply with quote

Spory wybór super wózków ma Bexa, my zdecydowaliśmy się na ten https://bexa.eu/sklep/wozki-dzieciece/198-151-wozek-dzieciecy-2w1-glamour-kolor-gl06.html. Bardzo dobrze się prowadzi i po mieście i na wycieczkach poza miastem. Jest wielofunkcyjny, sporo się w nim zmieści, więc bardzo mi ułatwia życie.
Back to top
View user's profile Send private message
hanusiek11
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2021
Posts: 113

PostPosted: Sun 22 Oct 2023, 19:24    Post subject: Reply with quote

Najważniejsze jest to, aby znaleźć wózek, który będzie spełniać Twoje oczekiwania. U mnie spełnia je Euro-Cart Volt Pro <3
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1100

PostPosted: Sat 25 Nov 2023, 21:55    Post subject: Reply with quote

Ja do wyprawki będę kupować Euro-Cart Volt Pro. jestem pewna, że ten wózek podoła w każdym terenie i będzie lekko się składać, a na tym naprawdę bardzo mi zależy.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group