Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy można zmienic obrączki??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no uczucie, ale obraczki w dniu slubu laczace sa jedne uśmiechuśmiechuśmiech o to mi chodzilo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo wszystko.... to tylko symbol. sąludzie, którzy obrączek nie noszą w ogóle. jesli już ktoś musi wymienić to niech wymieni, ale z głową uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro macie się męczyć to je wymieńcie. Przesądów na ten temat nie słyszłam, ale sama jednak bym się nie zdecydowała na wymiane.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z przedmówczyniami lol nie powinno raczej się ich zmieniać tak szybko ( Exclamation Exclamation ), ale skoro mus, to mus Wink tylko jak wy je wybieraliście, że teraz jest problem Question Confused
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam że może rzeczywiście jak niektórzy tu piszą swoje zdania i wypowiedzi że szkoda ze tak się stalo że wasze obrączki tak szybko już wam się znudziły jednak was nie oceniam a rozumiem uśmiech Kiedyś mojej takiej trochę starszej znajomej przydarzyło się że wraz ze swoim męzem pred ślubem kupili takie klasyczne złote obrączki .. wiadomo obrączka jak obrączka uśmiech No i tak się stalo ze po zaledwie tygodniu chcieli juz zmieniac swoje obrączki bo gdzies indziej widzieli jeszcze ładniejsze i chcieli takie mieć to takie obrączki dane kupili minął miesiąc ... drugi i znów zmienili bo okazało się że są za duże .. później znowu zmieniali bo były a to za małe .. za szerokie .. brzydkie ... itp .. zawsze szukali jakiegoś powodu aby dane obrączki kupować ... Aż w końcu do tego doszło że wcale obrączek nie nosili gdyż żada im się nie podobała ... Póżniej poprzez listonosza dostali taką reklamę a raczej ulotkę o obrączkach itp. i o dziwo wreście znależli to czego tak długo szukali .. Surprised Każdy robi jak chce i jak uważa niektórzy ludzie wcale obrączek nie noszą i jakoś to innym nie przeszkadza inni dość częśto zmieniają i też każdy inaczej sądzi .. Tak czasem bywa ze sami nie wiemy co nam się podoba a co nie bywa że przez chwilę dwie coś jest dla nas pięknego a po czasie się znudzi .. uśmiech
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wolałabym nie zmieniać,mam nadzieje,że moje których jeszcze nie mam Razz mi się nie znudzą nigdy wykrzyknik Dla mnie to też coś wiecej to symbol,tak jak mąż ma być na całe życie tak samo obrączki powinny być Wink No chyba,że się zgubi czy doszczętnie zniszczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wybralismy takie ktore nam (na ten moment)_ odpowiadaja. Nie kierowalismy sie modą.. Jesli za 10 lat nie beda modne, to nic. Nam sie podobają. Beda symbolizowac nasze malzenstwo - i mnie to wystarczy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak się wybiera obrączki to chyba takie które naprawdę nam się podobają... Ja osobiście nie chciałabym zmieniać obrączek po ślubie. No a już nie mogę się doczekać aż będziemy jeździć i wybierać je dla siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasi_a
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 108
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukaliśmy długo i oglądaliśmy wiele obrączek, kilka razy zmienialiśmy zdanie ale na szczęście zaczęliśmy szukać na tyle wcześnie, że udało nam się wybrać nasze wymarzone obrączki uśmiech jesteśmy pewni, że nie będziemy ich wymieniać bo tak jak i nasze małżeństwo, mają być na zawsze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zmiana obraczek jest uzasadniona wtedy gdy rzeczywiście zaistnieje jakiś poważny powód, chociażby zniszczenie lub zgubienie. Wymiana tylko dlatego że przyszła inna moda lub się znudziły nie powinna dotyczyć symbolu małżenstwa. Z tego wszystkiego często dochodzi do tego, że w końcu nie nosi się ich wcale.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group