Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Aranżacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 19 Mar 2023, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio spodobali mi się współcześni malarze i ich dzieła i sama właśnie myślę od jakiegoś czasu by zamówić tutaj jakiś ładny obraz. Widziałam, że wybór jest tutaj naprawdę wielki, więc może jednak to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie, a wy co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie korzystałam z profesjonalnej pomocy architekta, sama zajęłam się aranżacją naszego mieszkania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Pon 27 Lis 2023, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam wielkich możliwości na kosztowny remont, ale już od dawna chodziło mi po głowie, żeby coś zmienić. W końcu wpadłam na pomysł na zmianę dywanu w salonie. Wybrałam zupełnie inny kolor dywanu z długim przyjemnym i miękkim runem i pokój zmienił się nie do poznania. Jeśli szukacie promocji albo outletów z dywanami, to sklep Dywany Witek regularnie uaktualnia tę kategorię dywanów. Zachęcam do przejrzenia oferty: https://dywanywitek.pl/dywany. Urozmaicona oferta dywanów, chodników i wykładzin powoduje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego portfela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Czw 21 Gru 2023, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele pięknych i oryginalnych produktów do pokoju dziecka jak plakaty, metryczki, naklejki ścienne, tapety, panele tapicerowane i wiele więcej znajdziecie zaglądając do https://royalrabbits.pl/sklep/tapeta-urodzinowe-pieski/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sro 17 Sty 2024, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzcie sobie stronę https://cncq.pl/zmiana-pokoju-dziennego-tanio-u-szybko/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat aranżacji pokoju dziennego. Wybierzcie kolorystykę zgodną z preferencjami i charakterem pomieszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustaG
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2022
Posty: 9

PostWysłany: Wto 6 Lut 2024, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym sklepem z ciekawymi dodatkami do domu oraz meblami to https://zona-design.pl/ . Rzeczy są bardzo oryginalne, pasują do każdego wystroju. Mega szybka wysyłka i fajne ceny. Naprawdę jest dużo do wyboru do każdego pokoju w twoim mieszkaniu. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Czw 8 Lut 2024, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście w kwestii aranżacji i mebli mogę Wam polecić wizytę w sklepie Słupskie Meble. Znajdziecie tam wiele ciekawych propozycji jak stoliki kawowe o bardzo ciekawym designie i wysokiej jakości wykonaniu. Oferują oni również m.in. szafy, łóżka, komody, meblościanki, szafki RTV i wiele więcej. Dodatkowo ceny jakie oferują są przystępne dla każdego. Szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group