Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lustra z oświetleniem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 13:23    Temat postu: Lustra z oświetleniem Odpowiedz z cytatem

Hej hej hej! Powiedzcie mi, czy macie może w swoich łazienkach zamontowane lustra z oświetleniem ? Myślę właśnie nad takim, ale nie wiem czy to fajne rozwiązanie i da się z niego korzystać na co dzień, myjąc zęby czy goląc się przy nim? Nie razi to w oczy? Nie przeszkadza? Nie rozprasza??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, no co Ty! Mamy takie lustro z oświetleniem u siebie w obu łazienkach i jest to naprawdę spoko rozwiązanie. Mąż się goli przy nim i nic mu nie przeszkadza, ja się często maluję - nic się nie odbija, nie razi w oczy. Naprawdę polecam - fajnie doświetla i o wiele lepiej widać, niż przy oświetleniu nad lustrem czy w ogóle przy suficie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie są ciekawe lustra z oświetleniem dookoła, ledowym, które tworzy efekt 3D. Naprawdę fajnie to wygląda i robi wrażenie. Mam takie lustro w jednej łazience i lubię się w nim przeglądać. Ale do malowania używam małego lustra na komodzie.

Ale lustro z oświetleniem to wg mnie dobry wybór. Tylko trzeba zwrócić uwagę, czy są wymieniane żarówki czy nie, bo jak nie, to po ich spaleniu - trzeba wymieniać całe lustro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 1 Cze 2022, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam lustra z wbudowanym oswietleniem, ale za to zamowilam sobie dwa sliczne kinkiety i mam po bokach uśmiech https://www.elampy.pl/ tutaj kupowałam, bardzo dobrą ofertę mają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 2 Lip 2022, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka chociażby tutaj https://libret.pl/lustra-LED/17 zamawiała dla siebie lustro led i jest bardzo zadowolona. Lustro przepięknie prezentuje się w łazience, nawet ją ożywia. Poza tym naprawdę doskonale jest wykonane z pełną dokładnością, dbałością o każdy szczegół....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zauważyłam, ze teraz takie rozwiązania są bardzo popularne i myślę, że do takiego oświetlenia świetnie będą nadawały się taśmy LED. Mnie za to udało się całkiem niedawno przeczytać na stronie https://sklep.neonica.pl/jak-dobrac-zasilacz-do-tasmy-led o tym jak właśnie dobrać zasilacz do taśm LED i wiem, że to jest dość ważna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Pią 4 Lis 2022, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym umówiła się na pomiar i doradztwo z szklarską firmą, która do swoich montażów wykorzystuje najlepsze jakościowo szkło. Wynika to z faktu, że dodatkowo specjalizuje się ona w https://binglass.pl/hartownia-szkla/. Firma BinGlass montuje takie szklane elementy jak drzwi szklane, balustrady, ścianki działowe, lustra z oświetleniem i bez, meble szklane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 14 Lis 2022, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialam takie lustro.. porazka... teraz mam zwykle klasyczne a oswietlenie osobno.. teraz zamawialam stojaca lampe do salonuz https://oswietlenie-sklep.pl/lampy-stojace-c-39.html ale maja tez fajne oswietlenie lazienkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie sie tez prezentuja te lustra na zamówienie łódź . Szklarz uzywa najwyzszej jakosci szkla i moze nawet wymiary idealnie pod nasze lazienki dostosowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3513

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2023, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lustro z oświetleniem to bardzo fajny pomysł. W tej kwestii koniecznie podejmij kontakt z lustra na zamówienie łódź Zrealizują dla Was takie które będzie zgodne z Waszymi oczekiwaniami. W tej branży posiadają ogromne doświadczenie. Kompleksowo zajmą się projektem, produkcja i montażem zamówionego produktu ze szkła. Są otwarci na nietypowe zlecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group