Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hyundai Tucson

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 12:32    Temat postu: Hyundai Tucson Odpowiedz z cytatem

Hyundai Tucson - co o nim myślicie? Są tutaj posiadacze tego samochodu - tej marki i tego modelu?
Mam aktualnie Hyuindaia I30 II i myślimy o jego wymianie na coś większego. Ja akurat jestem zadowolony z tej marki, ale słyszałem różne opinie. A o Tucsonie? Rzuci ktoś może kilka słów na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie Hyuindaye (czy jak to się odmienia??) mają bardzo dobrą opinie od kilku lat. Ja miałam I30 ale jedynkę (z 2010 roku) i też była bezawaryjna. Teraz mamy iX35 i też bardzo go sobie chwalę. Bezawaryjny, nic nie trzeba przy nim robić. Tylko regularna wymiana oleju oraz klocki itp. Mam go już hmm z 5 lat z hakiem. Więc ogólnie - polecam tą markę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na grupie miłośników Hyuindaia i opinie ta marka ma naprawdę bardzo dobre. Nawet "ruda" niezbyt się ich chwyta. Sama mam I30 drugiej generacji, rocznik 2014 i żadnych śladów rdzy, nawet na podwoziu. Marka ta ma dużo zwolenników, więc wg mnie możesz śmiało szukać jakiegoś fajnego, swojego "Hultaja"! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka z pracy jest posiadaczką Hyundaia Tucsona i nie narzeka. Ja jednak większe przekonanie miałam zawsze do Volkswagenów. Niedawno kupiłam minivana tej marki, korzystając z oferty salonu z autami używanymi https://store.vwfs.pl/oferty/volkswagen/touran . Muszę przyznać, że mój zaledwie 2 -letni Volkswagen Touran sprawdza się świetnie zarówno podczas dojazdów do pracy jak i w trasie. Jest pakowny, przestronny i zarazem wystraczająco zwrotny. Posiada oczywiście gwarancję oraz rzetelną historię. Spłacam go zaś w niskich ratach nowoczesnego kredytu samochodowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deondre12
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Białołęka

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny model i jak czytam specyfikację, to jest on dosyć dobrze wyposażony. Ja jestem na tak!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group