Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Etui na okulary - jakie warto wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 10:59    Temat postu: Etui na okulary - jakie warto wybrać? Odpowiedz z cytatem

Hej!
Zastanawiam się nad wyborem dobrego etui na okulary, żeby zabezpieczyć je przed zniszczeniem i porysowaniem. Głównie noszę je tylko do komputera, dlatego często je zakładam i ściągam. Przyda się dobre zabezpieczenie ich, bo jednak dość mocno mi się one zużywają i już nowe powinny mieć swoje konkretne miejsce. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że trochę tych wskazówek będzie się pojawiało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borek
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że podjąłeś tą decyzję, bo naprawdę warto kupić dobrej jakości etui na okulary żeby skutecznie chronić okulary, które przede wszystkim nie są już takie tanie i łatwe do ponownego wykonania. Tutaj mogę osobiście polecić na przykład porównanie sobie cen i opinii na ceneo, bo też za ich pomocą kupiłem sobie do okularów przeciwsłonecznych oryginalne etui na okulary Ray-Ban - Brązowe. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Redi
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 19 Maj 2022, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jakieś wytrzymałe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyrell.abernathy
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że najważniejsza jest jego wytrzymałość. Ewentualnie zwróciłabym uwagę na markę, bo jestem gadżeciarą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group