Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna - co sądzicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon 2 Sty 2023, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o chirurgii plastycznej? Zdecydowalibyście się na tego typu zabiegi? Jednym z nich jest na przykład operacja plastyczna nosa: https://zagielmed.pl/korekcja-nosa/ . Dla wielu osób tego typu zabiegi to wręcz zbawienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Sob 7 Sty 2023, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej?

ochrona VIP Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Sro 11 Sty 2023, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony gabinet medycyny estetycznej w Warszawie?

doradca kredytowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pią 13 Sty 2023, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że medycyna estetyczna jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie tych osób, które nie do końca są zadowolone z tego, czym obdarzyła je matka natura. Poza tym rozwój technologi sprawił, że zabiegi są bardzo skuteczne i całkowicie bezpieczne. Ja przymierzam się do modelowania sylwetki w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie, ponieważ są bardzo chwaleni za profesjonalizm, podejście do klienta, nowoczesny sprzęt i świetnych specjalistów. Jeśli macie coś do poprawienia w swojej urodzie to zajrzyjcie na ich stronę https://www.beautyaddress.pl/ i zapoznajcie się z pełną ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Nie 24 Wrz 2023, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bedziecie szukać dobrego specjalisty to zobaczcie tu https://the-clinic.pl/specjalista/lek-agnieszka-bielarska/ Chrurg plastyczny z długoletnim doświadczeniem. Jest specjalistką z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.Jest konsultantem w zabiegach operacji plastycznych np implantow piersi, plastyki brzucha, powiek itp.Zakres jej pracy jest bardzo duży. Więcej informacji na podanej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 54

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2023, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna https://www.mediwell-beauty.pl/zabiegi-chirurgiczne/ to dziedzina, która oferuje wiele innowacyjnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu i pewności siebie. Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zawsze warto skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą, który dokładnie oceni nasze potrzeby i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Warto również dokładnie zapoznać się z potencjalnymi efektami oraz ryzykiem związanym z procedurą, aby podejść do niej z pełną świadomością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2023, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę nad szkoleniem z modelowania twarzy oraz ust. Niestety nie jestem w stanie wybrać odpowiedniej firmy, bo na rynku jest ich sporo, a z jakością i przede wszystkim merytoryką szkoleń jest różnie. Jeśli któraś z was zna dobrą firmę, to dajcie proszę znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o ustach, to i ja się dopiszę, bo sama też myślę nad ich powiększeniem. Akurat czytam o zabiegu na stronie kliniki Neonia https://neonia.com.pl/powiekszanie-ust-krakow/ i chyba zdecyduję się na taki prezent urodzinowy dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli chodzi o tego typu szkolenia, to najlepiej postawić na profesjonalistów. Myślę, że w sieci znajdziesz jakieś sprawdzone namiary, więc wystarczy się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2023, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że preparaty marki Volomis są świetne do stosowania, a dodatkowo firma ta przeprowadza szkolenie. Znacie ichniejsze produkty i możecie się odnieść co do jakości? Czytałam, że kurs jest w cenie z preparatami, które posiadają cienkościenne igły, poprawiające komfort zabiegu. Jeśli wiecie nieco więcej, to dajcie proszę znać. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group