Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek dla dziecka Riko Basic
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bella3
kandydat
kandydat


Joined: 26 Aug 2021
Posts: 66

PostPosted: Wed 11 May 2022, 20:39    Post subject: Wózek dla dziecka Riko Basic Reply with quote

Macie, polecacie? Przede mną zakup wózka i szukam fajnego w dobrej cenie. Riko Basic od razu wpadł mi w oko ale ciekawa jestem jak z czasem się sprawuje.
Back to top
View user's profile Send private message
kamia23
bywalec
bywalec


Joined: 14 Aug 2018
Posts: 120

PostPosted: Mon 16 May 2022, 3:31    Post subject: Reply with quote

Ja mam ten wózek właśnie, kupiłam dla córki i jestem bardzo zadowolona. Co chcesz dokładnie wiedzieć? Kosztuje w granicach tysiąca złotych także cena super, bardzo dobrze się go prowadzi i koła sprawdzają się na gorszych drogach również, dobrą amortyzację ma wózek. Torba jest w zestawie uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
bella3
kandydat
kandydat


Joined: 26 Aug 2021
Posts: 66

PostPosted: Mon 16 May 2022, 22:42    Post subject: Reply with quote

Jakieś awarie, problemy z kołami, montowaniem gondolki czy spacerówki? Mąż pracuje w delegacjach dlatego nie chciałabym aby wózek sprawiał mi kłopoty w użytkowaniu jak będę sama z maluszkiem. A z drugiej strony nie chcę dużo wydać, stąd takie moje przymiarki do tego modelu.
Back to top
View user's profile Send private message
kamia23
bywalec
bywalec


Joined: 14 Aug 2018
Posts: 120

PostPosted: Sun 22 May 2022, 23:24    Post subject: Reply with quote

U nas żadnej awarii jak na razie, koła lekko chodzą, nie musiałam dopompowywać nawet jeszcze. Ogólnie nie mam żadnych uwag, ja sama spokojnie go rozkładam, składam stelaż i wsadzam do bagażnika. Dla mnie wcale nie jest ciężki, jak trzeba to wnoszę go też na piętro do mieszkania. Poradzisz sobie spokojnie z obsługą.
Back to top
View user's profile Send private message
bella3
kandydat
kandydat


Joined: 26 Aug 2021
Posts: 66

PostPosted: Mon 23 May 2022, 21:56    Post subject: Reply with quote

Dzięki! O takie porady mi właśnie chodziło, bez cienia obaw zamawiam już teraz ten wózek.
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1099

PostPosted: Tue 14 Jun 2022, 23:51    Post subject: Reply with quote

I proszę, jak się okazuje za dobry wózek wcale nie trzeba płacić dużych pieniędzy. To prawda, że często przepłacamy za markę a nie za jakość. Riko ma świetne opinie, a wersja Basic wiele ciekawych wariantów kolorystycznych.
Back to top
View user's profile Send private message
leila33
kandydat
kandydat


Joined: 26 Sep 2021
Posts: 98

PostPosted: Tue 12 Jul 2022, 21:36    Post subject: Reply with quote

Dobrze wiedzieć, sama niedługo będę kompletować wyprawkę i jeszcze wózka nie szukałam. Ale nie będę na pewno miała kilka tysięcy na ten cel także fajnie, że w granicach tysiąca złotych też już są do polecenia dobre wózki. Takie żeby dziecko wozić i wygodnie i bezpiecznie.
Back to top
View user's profile Send private message
czkawka100
początkujący
początkujący


Joined: 26 Aug 2022
Posts: 1

PostPosted: Fri 26 Aug 2022, 9:48    Post subject: Reply with quote

Potwierdzam, jak ktoś chce kupić wózek w granicach tysiąca złotych to spokojnie w Riko Basic można inwestować. Wózki są solidnie wykonane, wyposażenie bogate, jest duży kosz na zakupy, regulowana rączka, budka przedłużana i to czego wiele rodziców szuka w wózkach czyli pompowane koła.
Back to top
View user's profile Send private message
telma
początkujący
początkujący


Joined: 17 Jul 2022
Posts: 9

PostPosted: Thu 8 Sep 2022, 20:04    Post subject: Reply with quote

Pewnie, że za dobry wózek wcale nie musi kosztować nie wiem ile. Wybór wózka trzeba przemyśleć, sprawdzić wszystkie wady i zalety. W końcu jak się taki kupuje to po to aby posłużył na długo a nie szybko trzeba go będzie wymieniać. Na pompowanych kołach duże ułatwienie bo na pewno da radę na każdej drodze i każdą porą roku. Riko Basic to porządne wózki są na pewno.
Back to top
View user's profile Send private message
hanusiek11
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2021
Posts: 111

PostPosted: Wed 26 Jul 2023, 18:10    Post subject: Reply with quote

Mi w oko wpadł model Basic Sport. Ma piękne żywe kolory i nadaje się dla rodziców aktywnych, da radę na każdym terenie. Myślę że jest naprawdę super.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group