Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Siwe włosy jak sobie z tym poradzić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 18:20    Temat postu: Siwe włosy jak sobie z tym poradzić? Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie podpowiedzi na temat tego jak skutecznie poradzić sobie z problemami siwych włosów. Czekam na wskazówki z Waszych doświadczeń oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyboru naprawdę skutecznego preparatu na siwe włosy to mogę jak najbardziej polecić mój wybór, czyli GR-7 już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że efekty są bardzo dobre. Pierwszą zmianę zauważyłam jakoś po tygodniu, potem było już tylko lepiej. Jak najbardziej polecam, bo co najważniejsze działa długotrwale i nie ma żadnych substancji farbujących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów i dlaczego?

rozety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można przecież farbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia878
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 36

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać naturalnych i skutecznych sposób w walce z siwizną na głowie. Tym bardziej, że pozwolą uniknąć farbowania co niestety trzeba będzie często poprawiać. Poza tym cenowo nie wypada źle, a rzeczywiście skutecznie wpływa na usuwanie problemów z siwizną, która jest uciążliwa i już tak szybko nie powraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, bardzo dziękuję Wam za spostrzeżenia, na pewno wezmę pod uwagę i przetestujemy. Zobaczymy jakie będą efekty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekUz
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 16

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za! Z resztą poczytaj opis i badania tego preparatu na https://gr-7.eu/ według mnie warto się przekonać po tygodniu, czy dwóch jak realnie działają. Jednocześnie mają tutaj konkretne wyniki badań, aby zachować pewność że działa i nie jest to jakiś półprodukt farbujący, który później może jednak przynieść więcej szkód dla kondycji włosów. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group