Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaproszenia dla znajomych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapraszam z mojej str. 56 osóbw tym większa połowa to młodzież będzie. A znajomych w sumie mało więcej TZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dasienka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 23 Gru 2008, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabym zapraszać wszystkich znajomych to pewnie bardzo dużo osób by wyszło. Ale nauczona doświadczeniem, że jak chodzi się do szkoły to znajomi są a po zakończeniu edukacji kontakt się urywa i zostaje garstka osób którym naprawdę zależało zaproszę tylko najbliższe osoby. Nie chce tych fałszywych które niby są znajomymi ale jak przychodzi co do czego to ich nie ma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Sob 10 Sty 2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wbrew wcześniejszym pozorom aż tak dużo znajomych nie będzie. za to rodziny sporo i to w większości tej młodej części uśmiech Ze znajomych to ja np zapraszam tylko tych z którymi naprawdę się przyjaźnię jak i również tych z którymi nie utrzymuję aż tak bliskiego kontaktu, ale pamiętają o mnie np na święta i o tym, żeby czasami po prostu zapytać co słychać i mają czas i ochote chociaż chwilkę pogadać czy spotkać się czasem. Mam własnie 2 takich znajomych jeszcze ze szkoły, z gimnazjum i chociaż widujemy się rzadko, 2 czy 3 razy do roku to chcę żeby byli obecni i wiem, ze oni też chcą mi towarzyszyć oczko
Ale co do tych z którymi przyjaźniłam się (albo tak mi się wydawało wtedy) jakiś czas temu a teraz wiem co się u nich dzieje tylko dlatego, ze jest nk i można się ze zdjęć domyślić, to zapraszanie takich osób tylko ze względu na to, ze kidyś spędzaliśmy naprawdę dużo czasu, to dla mnie bez sensu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 11 Sty 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tak zwanych znjomych na przyjęcie nie zapraszamy w ogóle. będzie tylko garstka przyjaciół i delegacja z rodziny. ale są osoby, z którymi ja osobiście bardzo sięlubię i które zadeklarowały, że zalezy im, by byli na moim ślubie, więc zapraszam ich do kościoła na uroczystość uśmiech wiem, że od Jacka też będzie kilka takich własnie osób.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja palnuję zaprosić tylko najbliższych przyjaciół i 2 znajome.. Są to osby, z którymi kiedyś utrzymywałam bardzo bliskie kontakty. Kontakty wprawdzie nieco się urwały, ale mam jakiś taki sentyment do tych osób i po prostu chciałabym, żeby były na ślubie. Ze "znajomych" będą również przyjaciele mojego PM. Za dużo by powiedzieć że ja się z nimi przyjaźnię więc są moimi znajmoymi. No ale chyba raczej należy ich zaliczyć do przyjaciół tak w globalnym rozrachunku. Oczywiście trochę żartuje, ale według mnie najważniejsze jest to żeby w tym dniu mieć przy sobie tych znajomych i przyjaciół, których się lubi i zktórymi ma się jakąs więź, a nie zapraszać osoby tylko dlatego że z jakiś powodów wypada...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zliczyliśmy sporo naszych wspólnych znajomych, bo aż 24 osoby:) Zebrało się ich trochę przez 6 lat bycia razem i w ogromnej większości to właśnie wspólni znajomi i najbliżsi przyjaciele. Zapraszamy ich na ślub i wesele, bo nie wyobrażam sobie tej uroczystości bez nich. Pewnie byłoby drętwo..a tak będziemy razem szalećuśmiech Poprawin nie robimy w formie tanecznej, także chyba nie mamy innego wyjścia i ich zaprosićuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez zapraszamy sporo wspolnych znajomych uśmiech zwlaszcza ze moje kochanie pracuje w strazy i ma mnostwo kolegow uśmiech W sumie nie wyobrazalismy sobie wesela bez naszych znajomych uśmiech wiec zapraszamy ich zarowno na slub i wesele ale i rowniez na poprawiny ktore u nas beda odbywaly sie w tym samym budynku i z ta sama orkiestra uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zapraszamy naszych wspólnych znajomych,w sumie to 6-7 par.Bez nich nie wyobrażam sobie wesela,z niektórymi jesteśmy bardziej zżyci niż z rodziną uśmiech Nawet świadków wybraliśmy spośród znajomych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasi_a
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 108
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zapraszamy kilkoro znajomych, już teraz w sumie wspólnych uśmiech około 7-8 par - nie wyobrażamy sobie wesele bez nich, jak już ktoś napisał wcześniej, niektórzy przyjaciele są bliżsi niż np. dalecy kuzyni, których widujemy raz na kilka miesięcy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomych dość sporo...w sumie od Piotrka więcej...razem wyszło koło 20 osób na 80 zaproszonych lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group