Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaproszenia dla znajomych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wesele zapraszamy tylko najbliższych znajomych - sporo ich będzie. Wypada zaprosić zwlaszcza tych, na których weselach się było... A tych niezbyt bliskich, ale nie aż tak dalekich, zaprosimy na poprawiny. To chyba rozsądne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia384
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie minęły czasy na "odpraszanie". 3 lata temu byłam na weselu koleżanki i od tamtego czasu kontakt się nam urwał. Ja miałam życie studenckie, a ona już rodzinne i jakoś drogi nam się rozeszły. Czasami pisałam, próbowałam ożywić nasze kontakty, ale koleżanka z mężem nie odpisywali, nie odpowiadali na telefony. Teraz nawet nie wiedzą, że wychodzę za mąż. I takich znajomych nie zapraszam. Może ktoś pomyśli, że źle robię, ale na swoim ślubie chcę mieć przy sobie osoby, które obecnie są mi bliskie, a nie takie, z którymi miałam kontakt kilka lat temu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

becia384 napisał:
Może ktoś pomyśli, że źle robię, ale na swoim ślubie chcę mieć przy sobie osoby, które obecnie są mi bliskie, a nie takie, z którymi miałam kontakt kilka lat temu.


Dokładnie o to chodzi.Wydaje mi sie ze na wesele zaprasza sie znajomych bo chcemy zeby byli z nami,a nie "bo wypada".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ksiaze "jak zaplanowac idealny slub" przeczytalam fajna rzecz na temet znajomych z ktorymi kontakt sie jakos urawal, napisali zeby np. za posrednictwem Naszej Klasy napisac tak ze w taki i takim dniu o danej godzinie bierzemy slub i jesli ktos ma ochote moze przyjsc do kosciola. nie jest to glupi pomysl szczegolnie, ze nie trzeba wydawac kasy na zaproszenia a noz widelec ktos bedzie chcial przyjsc zobaczyc. napewno nic na tym nie tracimy a na glupkow tez nie wyjdziemy, poprostu jest to forma informacji... ja pewnie tak zrobie, jak ktos bedzie chcial to sobie przyjdzie popatrzec
ale ogolnie uwazam ze nie ma zadnego obowiazku zapraszc kogos tylko dlatego ze kiedys bylo sie na jego slubie a potem kontakt sie urwal. przeciez to takie sztuczne. lepeiej zaprosic sobie kogos kogo znamy nawet krotko ale intensywnie hehe
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sumie to jest mysl.niektore osoby chyba wlasnie tak powiadomie.a czy przyjda czy nie-wszystko mi jedno.te najwazniejsze beda na 100% Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja napisałam, że "bliskich znajomych, zwłaszcza tych, na których ślubach się było" - czytac ze zrozumieniem kobitki uśmiech Gdybym miała zaprosić wszystkich bliskich znajomych ( z jednymi jest częstszy kontakt z racji wspólnej pracy, miejsca zamieszkania a z innymi rzadszy, bo siedzą na wyspach albo gdzieś w Polsce) to bym z torbami poszła uśmiech a raczej "sponsorzy" hihi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapros po jednej osobie z pary to polowa wydatkow odpanie hehehe
oczywiscie zartuje:P
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A_n_i_a24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapraszam głównie najbliższą rodzinke, a że jest jej dużo ze strony narzeczonego to znajomych tylko zawiadamiam. Co do naszej-klasy to w ten sposób mój brat dostał zaproszenie na wesele kolegi dokładnie tydzień wcześniej przed tą imprezką. Ktoś odmówił i go zaprosili. Jak Wy byście zareagowały?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabym to odebrała że szkoda kasy marnowac skoro ktoś zrezygnował więc zaprosmy kogokolwiek:P No i pewnie tak było.No bo gdyby ktoś chciał żebym była na weselu to zaprosił by normalnie a nie w ostatniej chwili bo ktos inny nie może.
A co do naszej klasy to nie mam nic przeciwko temu żeby tam zawiadomić znajomych,ale w normalnym terminie,i tylko o ślubie,i tylko znajomych lubianych,ale nie tych najbliższych.Cała reszta wg mnie musi być zaproszona tradycyjnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie bo to chodzi o zawiadomienie a nie zaproszenie przez NK. a to juz roznica.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group