Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy wam tez sie dlużą te miesiące do wesela ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 8 Lis 2015, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moim mężem znamy się 13 lat... ale ja sama czasem nie dowierzałam w to co się dzieje, może dlatego że od ka pamiętam chciałam być panna młodą uśmiech Tym bardziej , że znam dużo par które właśnie po zaręczanych się rozstali.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 8 Lis 2015, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusnacci no właśnie to raczej nie był żart, a jeśli był to nikt tak tego nie odebrał i nawet moją mamę to oburzyło lekutko. Na szczęście człowiek obcy i zdenerwował mnie tylko na moment:).

Ale oprócz tego niestety było sporo osób, które wręcz nie brały poważnie do siebie tego, że będzie ślub, bo to przecież rok czasu.
Ostatnio znajomi u nas byli i usłyszałam tekst na zasadzie "no jak powiedzieliście, że bierzecie ślub to to olaliśmy, ale widzę, że to chyba na poważnie"Very HappyVery HappyVery Happy No... dla żartów zapłaciłam 4 tysiące zaliczek.Very HappyVery Happy
Nieprawdopodobne:D

Mani_ani Twoje przygotowania brzmią bardzo racjonalnie mimo, że odlegle w czasie były rozłożone. Ja mówię o wręcz histerycznych poszukiwaniach kwiaciarni czy tortów wśród dziewczyn na fejsbukowym forum, które do ślubu mają bardzo, bardzo dużo czasu.

Ja tak samo jak Tynka bardzo się ucieszyłam z decyzji, którą podjęliśmy w związku ze ślubem. Wiadomo, on bardzo absorbuje mój czas i moje myśli. Dużo sobie wyobrażam, szukam, planuję. Ale chodzi o to, żeby nie zwariować.
Rozsądek przede wszystkim.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pon 9 Lis 2015, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka, to możliwe, że jesteśmy na tym samym FB forum język Bo ja też jak tam niektóre czytam to zastanawiam się czy ja jestem tak do tyłu czy one aż tak do przodu lol lol lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 9 Lis 2015, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olivia napisał:
efkalinka, to możliwe, że jesteśmy na tym samym FB forum język Bo ja też jak tam niektóre czytam to zastanawiam się czy ja jestem tak do tyłu czy one aż tak do przodu lol lol lol

One mają już wszystko. Suknie, poumawiane cukiernie, kwiaciarnie, a mają do ślubu więcej niż ja. A jak idę gdziekolwiek to każą mi przyjść później.
Sama się gubięjęzyk.
Olivia możliwe, ja jestem na kilku:).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pon 9 Lis 2015, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka, ja też na kilku. język

No ja póki co tak na spokojnie. Jak mi coś wpadnie w oko, to zapisuję linki, albo zdjęcia... albo jakieś pomysły spisuję.
Póki co to co najważniejsze mamy. Więc stoimy w miejscu. uśmiech
Rozkręci się w połowie przyszłego roku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 10 Lis 2015, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak.
Fakt, jestem zwolennikiem rozkładania wszystkiego w czasie ze względu na koszty, ale nie wolno wpadać w panikę, bo ślub zamieni się w koszmar.uśmiech
Ja jak widzę, że jestem jedna z niewielu, która na czerwiec nie ma sukienki, to troszkę się stresujęjęzyk
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Wto 10 Lis 2015, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka ja brałam ślub 27.06.2015 a sukienkę wybrałam i zamawiałam 7.02.2015r także bez nerwów język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 10 Lis 2015, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia jadę w piątek na pierwsze przymiarki. Może uda mi się coś promocyjnie kupić, a chudnąć sobie dalej mogę.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 12 Lis 2015, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pierwszą jechałam pod koniec października wiec podobnie jak Ty język Tyle że nic nie wybrałam język Ale owocnych poszukiwań życzę przytul
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 12 Lis 2015, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia11889 napisał:
Ja na pierwszą jechałam pod koniec października wiec podobnie jak Ty język Tyle że nic nie wybrałam język Ale owocnych poszukiwań życzę przytul

Byłabym najszczęśliwszą panną młodą, jakbym jutro znalazła tą jedyną. Najlepiej, żeby w ogóle od razu ją przymierzyć. Mnie w ogóle denerwuje mierzenie ubrań.;p Strasznie się denerwuję.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138  Następny
Strona 136 z 138

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group