Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy wam tez sie dlużą te miesiące do wesela ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 136, 137, 138  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że faktycznie tak jest, że to tak szybko czas oczekiwań minie, bo mnie już coś trafia... nic konkretnego zrobić nie idzie 8 miesięcy przed ślubem, wszystko co trzeba było to załatwione... A to siedzenie z założonymi rękami mnie denerwuje, chciałabym coś zrobić ( w sensie na ślub, wesele) ale nie ma już co Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tak sobie myśle że niby czas mi siedluzy i dluzy,ale kiedy wybieralismy date to do slubu mielismy 14 miesiecy i to mnie przerazalo ze tak dlugo.Ale z drugiej strony mysle ze to w sumie bylo tak nie dawno...Wiec jednak ten czas jakos leci.Ale najgorszy byl dla mnie wlasnie ten okres jak Castia-kiedy to co sie dalo czyli tam data sala i orkiestra bylo ustalone,a potem wielkie nic-na wszystko za wczesnie a tak by sie chcialo cos zrobic:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak to wlasnie jest, ze na poczatku jest duzo spraw pozniej troche ciszy, znowu sie wiecej zalatwia i znowu cisza az wreszcie jest ten dzien:)
teraz nic prawie nie zalatwiam, w styczniu bede miala zajecie: sukienka, obraczki....potem znowu troche ciszy az do kursu przedmalzenskiego, kupno gajerka... potem znowu cisza... w lipcu znowu do Polski troche zalatwiania... a we wrzesniu...uśmiech to juz pelna para sie zacznie dopinanie wszystkiego na ostatni guzik
a teraz mozemy sobie siedziec i klikac i czekac az pierwsza z nas dostapi tego zaszczytu i napisze, ze jest juz po:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 napisał:
w styczniu bede miala zajecie: sukienka, obraczki....


wlasnie mi uswiadomilas ze powinnismy juz wybierac obraczki.w sumie to nie mam pojecia ile czasu przed powinno sie to zrobic.wie ktoras??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 16 Gru 2008, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam powiedziano ze bedziemy czekac do miesiaca wiec dlatego w styczniu juz zamawiamy bo pozniej bedziemy tylko tydzien w Polsce gdzies w lipcu wiec nie chce tego zostawiac na ostatnia chwile. ale jak jest sie na miejscu to mysle ze mozna jeszcze poczekac ale minimum na 3 miesiace przed powinno sie je miec
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dłuży? Wcale nie...jakoś strasznie szybko mija ten czas, a najgorsze jest to, że dawno z grubsza wszystko pozałatwiane, cisza, nic nie robie i czas szybko mi mija, a co bedzie jak sie zaczne brac juz konkretnie za wszystko ? Szok, naprawde, niedawno planowalismy wszystko, umowy podpisywaliśmy, a za miesiąc trzeba sie zajac zaproszeniami - przynajmniej w moim przypadku tak bedzie:) Wiem, chciałabym, żeby to było juz, teraz, ale to oczekiwanie, szykowanie jest fajne i juz sie nie powtórzy lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no my tez zaraz po Nowym Roku musimy brac sie za zaproszenia,potem obraczki,a od lutego to juz zalatwianie papierkow itp wiec chyba czas zacznie mi pedzic w koncu:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pędzićpytajnik Będzie gnał jak szalony, przecież to już TYLKO 4 miesiące od Nowego Roku! Powodzenia życzęuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza&Luka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 23
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj mi się dłużą strasznie, na szczęście już nieco ponad 7 miesięcy zostało oczkooczko do godziny 0.
Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziękuje zeby nie zapeszyc:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 136, 137, 138  Następny
Strona 3 z 138

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group