Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy wam tez sie dlużą te miesiące do wesela ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 136, 137, 138  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aagaaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 12 Gru 2008, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jak na razie czas leci dosyć szybko...
Pamietam , że dopiero co załatwialiśmy salę , orkiestrę a tu już grudzień ...
Jeszcze trochę trzeba będzie robić i wysyłać zaproszenia... Tak szybko minie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 13 Gru 2008, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie zaposzenia... ehhhh mnie w styczniu czeka lazenie po rodzince K i juz mi niedobrze.... wolalabym wyslac poczta ale niesety sie nie da.... bylaby mega afera!! no coz mam nadzieje, ze jakos przezyje:) wiem ze u jednych dziadkow K bedzie spoko (sa przekochani) i u kuzynki tez bedzie fajnie bo to mlodzi ludzie a reszty nie znam smutny tyle co z opowiesci ktore zazwyczaj byly hmmmm bez komentarza....
a jak u Was z rodzina narzeczonego?? znacie wiekszosc zapraszanych gosci?? jaki macie stosunek do nich??
moze to nie w tym temacie powinny byc te pytania ale jak juz sie pojawily to mam nadzieje odpowiecie i doradzicie jak przetrwac:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sob 13 Gru 2008, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wcześnie zapraszacie. Współczuję, jeśli rzeczywiście ta rodzinka nie jest najlepsza. Ja większość zapraszanej rodziny znam. Większość lubię, jedną jego ciocię to uwielbiam po prostu Very Happy Ale nad częścią, po ostatnich wydarzeniach, nawet Ł. zastanawia się czy zaprosić (w tej części są jego dziadkowie... I chyba nie wypada ich nie zaprosić co? )

Powodzenia zyczę w zapraszaniu i mam nadzieję, że wszystko sprawnie pójdzie i miło to chodzenie będziesz wspominac uśmiech A jak jest z Twoją rodziną? Też zapraszacie osobiście? Twój Narzeczony ich zna,czy jest w takiej sytuacji jak Ty?
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sob 13 Gru 2008, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z natury jestem baaaaardzo niecierpliwa i nie mogę się doczekać ślubu i wesela uśmiech Jeszcze 8 miesięcy i kilka dni - jak dla mnie wieczność uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 13 Gru 2008, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszamy tak wczesnie dlatego ze w styczniu bedziemy 3 tygodnie w Polsce a pozniej bedziemy dopiero koncem czerrwca poczatkiem lipca wiec musimy zalatwic juz w styczniu
z moja rodzinka jest o tyle smiesznie ze 90% zaproszen bedzie wysylane poczta a to dlatego ze czesc jest w USA nastepni w Niemczech a reszta rozrzucona po Polsce heheh. moj TZ zna niewiele mojej rodziny przez te odleglosci ale te czesc co zna to spoko ludzie (mlodzi i w ogole)
ja to na wesele bym tesciow nie zapraszala Twisted Evil ale mam nadzieje, ze w styczniu poprawia sie bo jak nie to uuuuu.... kiepsko to widze Evil or Very Mad jakos to bedzie:) kochac ich nie musze!! i pewnie dlatego bedziemy miec tak duzo znajomych na weselu bo mysle ze 50% to beda znajomi lol
a moze ktos nie przyjdzie.... Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 13 Gru 2008, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze dziewczyny ja nie wiem i nie rozumiem:( tesciu tak strasznie gada ze sa tacy rodzinni i w ogole a niedawno byly urodziny mojego TZ i co?? no i kuzwa rodzice to tylko zadzwonili zlozyc mu zyczenia (nawet kartki nie dostal, juz drugi rok z rzedu!! o jakims prezencie nie wspomne) dziadkowie tez ni huhu ani telefonu ani kartki, a chrzesni mojego to rodzenstwo jego rodzicow i co?? NIC!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik cisza i pustka!! no kurcze ja nie wiem, moja rodzina jest troche powalona i jakos tak sie kazdy rozjechal ale tak: od babci zawsze jest kartka, telefon, prezencik jakos umiesci w kopercie z babelkami uśmiech (w zeszlym roku to szok totalny do brzegu gazety doczepila srebrna branzoletke ehhh kochana, przypomne ze wychowywala mnie), chrzesna jest w stanach ale kartka obowiazkowo na kazda okazje, chrzesny nie zyje wiec wszystko jasne.... akurat jesli chodzi o rodzicow u mnie to lipa bo ojciec nie utrzymuje ze mna kontaktow (dluga i smutna historia), rodzona matka ma mnie w dupie, a druga mama pamieta (smieszne no nie)
ale u nas nikt sie nie obnosi z tym jakcy my to rodzinni jestesmy! ahaaaa na zdjeciach i tyle!! no tak mnie to wkurza!! sorki ze tak wam zatrulam watek ale kurcze czasem nie mam sie komu wyzalic a "obcemu" jakos tak letwiej.... szczegolnie jak tozsamosc nie do konca wiadoma
ehhhh no i widziecie jaka to wspaniala rodzinka mnie czeka:> dobrze ze juz wyplenilam z mojego te wstretne nawyki i wiem ze on taki nie bedzie jak jego rodzinka wykrzyknikwykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 14 Gru 2008, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 napisał:
a jak u Was z rodzina narzeczonego?? znacie wiekszosc zapraszanych gosci?? jaki macie stosunek do nich??


Ja znam chyba wszystkich z rodziny K, którzy będą zaproszeni, a to dlatego, że uczestniczyłam już w jego rodzinnych uroczystościach itp. Cieszę się bardzo, bo to przemili ludzie Very Happy Na szczęście nie mam takiego problemu Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Nie 14 Gru 2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy mi się dłużo? Mamy 1,5roku do ślubu to dużo. Ale ja na tą chwilę żyję od zjazdu do zjazdu na studiach a tu czas leci nie ubłagalnie szybko jak dla mnie smutny
Zasadniczo znam rodzinę TZ nawet tą z Kanady ponieważ miałam okazję 2x się z nimi widzieć. To nie jest źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Nie 14 Gru 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czas mi pędzi bardzo szybko, na razie nie mogę mówić, żeby mi się dłużył czas do ślubu, mam dużo zajęć, licencjata pisze, teraz świąteczne porządki i całe to zamieszanie, ani się obejrzymy, a już styczeń będzie uśmiech ogólnie to bardzo chciałabym już żyć z moim T. i czasem wieczorem gdy zasypiam to tak bardzo już bym chciała być po ślubie, by razem zasypiać i razem się budzić Very Happy nie mogę się tego doczekać, ale jak na razie to jestem zdziwiona, że miarka na suwaczku jest już tam gdzie jest uśmiech

jeśli chodzi o rodzinę mojego Skarbusia to znam wszystkich, którzy będą na naszym weselu, i raczej wszystkich lubię, mój T. też wszystkich zna, jednych mniej innych trochę więcej, nie będzie u nas ciotek, które widzę np. drugi raz w życiu, bo nie w tym sens, a i tak listę trzeba bardzo okroić... bo mamy ogromne rodziny... a jeszcze troszkę znajomych przecież chcemy... no ale to problem na inny wątek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też czas się bardzo bardzo bardzo dłuży. Nie mogę się doczekać tego wielkiego dnia. Na szczęście każdy mnie pociesza, że po Nowym Roku jak zaczniemy latać z zaproszeniami, załatwiać dokumenty itp,to czasu nam w końcu zabraknie. Nie pozostaje więc mi nic innego jak im wierzyc i cierpliwie czekać Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 136, 137, 138  Następny
Strona 2 z 138

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group