Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla Żony
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 19:49    Temat postu: Prezent dla Żony Odpowiedz z cytatem

Hejka - doradźcie - chcę coś kupić mojej małżonce na imieniny, ale nie wiem co... w sumie to wspominała coś o prostownicy do włosów. Spoko, w zasięgu cenowym jest..no ok, ale jaką prostownice dla niej wybrać? Włosy ma hmm za ramiona, nie wiem jakie, bo się nie znam...

A jeśli chodzi o prostownice do włosów to wybór jest ich naprawdę ogromny - ale jaka będzie najlepsza? Doradzi któraś z pań może w tej kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Remingtona, także dostałam na prezent od mojego męża i powiem Ci, że dobrze się sprawuje. Fajne jest to, że się nie nagrzewa i nie da się nią oparzyć. Ważne jest to, aby miała wysoką temperaturę - te 230C to już styknie, zwróć na to uwagę, bowiem trafiają się słabsze modele/marki, i potem włosy nie chcą się trzymać, właśnie przez niską temperaturę prostowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja dorzucę swoje 3 grosze, aby Ci ułatwić/utrudnić wybór prostownicy dla żony:)

Różnią się głównie powłokami (mocą także), a powłoki są następujące:

ceramiczna
turmalinowo-ceramiczna
tytanowa

Każda z nich ma inne właściwości - poczytaj o nich, dopytaj się może żony jakie ma włosy (albo poczytaj o rodzajach i sprawdź sam, niby przypadkiem, jak ma to być niespodzianka) i działaj:)
Jakby co - pytaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnym prezentem dla żony będą perfumy, wyjście na randkę lub biżuteria. Możesz dołączyć czekoladki z https://czekolateria.pl/pl/c/Czekoladki-na-Prezent/35 i jakąś fajną książkę, która jej się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ciekawym prezentem byłoby coś z kategorii kursów gotowania? Strona https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-kulinarne-i-degustacje/kursy-gotowania/ ma do zaoferowania wiele opcji. Zapraszają na Kursy Kulinarne, podczas których uczynisz ze swojej ulubionej kuchni świata sztukę, przyrządzisz wyśmienite potrawy, a przede wszystkim będziesz się dobrze bawić, na tych wyjątkowych warsztatach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kup jej ładną biżuterię ze stali chirurgicznej? Ja dostałam bransoletkę, naszyjnik i kolczyki od męża ze sklepu Elori. Znasz? Jeśli nie to polecam, mają piękne rzeczy tam zarówno klasyczne i eleganckie, jak i bardziej modowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://edp24.pl/pa-54-paris-avenue-kenya-journey-perfumy-100ml-p-51.html

Jeśli chcesz jakiś dobry cytrusowy zapach

https://edp24.pl/pa-101-de-luxe-30-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml-p-315.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 6 Maj 2022, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent dla kobiety w ciąży to nie tylko relaks i odprężenie. W tej kategorii najlepsze pomysły na odpoczynek od codziennych zadań i obowiązków ma https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-dla-niej/dla-kobiety-w-ciazy/ . Zmysłowa sesja fotograficzna, niezapomniana kolacja, a może teatr? Przekonaj się, jaki prezent dla ciężarnej możesz wybrać spośród setek możliwości i zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romaguera.berenice
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Lódź

PostWysłany: Sob 7 Maj 2022, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam ostatnio od męża voucher na masaż i przyznam, że to był świetny prezent. Dawno nie czułam się tak zrelaksowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hela24c
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob 14 Maj 2022, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym prezentem dla żony są perfumy. Ja zawsze dostaje takie od męża i bardzo się z nich cieszę oczko

Wam też polecam zakup zapachu na prezent dla żony. Pomocny może być też ranking perfum damskich gdzie znajdziemy fajne propozycje. Są tam dosłownie wszystkie moje ulubione marki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group