Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Panieński nad jeziorem

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
View previous topic :: View next topic  
Author Message
j0anna1987
kandydat
kandydat


Joined: 26 Apr 2022
Posts: 30

PostPosted: Tue 26 Apr 2022, 12:44    Post subject: Panieński nad jeziorem Reply with quote

Hej, proszę o polecenie miejscowości nad jeziorem w celu zorganizowania panieńskiego.
Chętnie poczytam też opinie o konkretnych ośrodkach wartych polecenia w tych miejscowościach uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
PawełW
gaduła
gaduła


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 362

PostPosted: Tue 17 May 2022, 20:07    Post subject: Reply with quote

Jesteśmy słowni, zawsze wyrabiamy się na umóiony termin, nie przedłużamy sztucznie, wiemy jak bardzo dla klienta liczy się czas. Dbamy o najmniejszy szczegół przyjętego zamówienia,projekt zawsze jest idealnie wykońćzony i zgadza się z tym, o co prosił klient. Nie uprawiamy samowolki,chyba, że jesteśmy proszeni o radę i improwizację,ale nawet wtedy wszystko konsultujemy ze zleceniodwacą. Zapraszamy do współpracy i drukowania w Printing House drukarnia cyfrowa Warszawa https://printinghouse.pl/drukarnia-cyfrowa-warszawa/
Back to top
View user's profile Send private message
marquise.maggio
początkujący
początkujący


Joined: 13 Jun 2022
Posts: 4
Location: Brzesko

PostPosted: Mon 13 Jun 2022, 22:31    Post subject: Reply with quote

Ja miałam panieński w innym miejscu, ale pomysł bardzo mi się podoba oczko
Back to top
View user's profile Send private message
cecile.glover
początkujący
początkujący


Joined: 22 Jun 2022
Posts: 4
Location: Legnica

PostPosted: Wed 22 Jun 2022, 21:54    Post subject: Reply with quote

Zapraszam w moje okolice. Niedaleko Legnicy jest piękne jeziorko Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ogomyp
początkujący
początkujący


Joined: 01 Aug 2022
Posts: 2

PostPosted: Wed 10 Aug 2022, 13:33    Post subject: Reply with quote

Jak myślicie ile alkoholu kupić na wieczór panieński? W szczególności spodobał mi się jeden, ten w różowej butelce: https://sklep-manufakturawodek.pl/wodka Czy 2-3 butelki na 10 dziewczyn wystarczy?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group