Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

meble do nowego mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 16:56    Temat postu: meble do nowego mieszkania Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.iselladesign.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Nie 5 Cze 2022, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. W swojej aranżacji zaczęłam od wyboru stylu, który najbardziej pasował do naszej rodziny. Wiesz, co mam na myśli? Przykładowo źle byśmy się czuli w salonie glamour oczko Zdecydowałam się na pastelowe kolory i jasne przestrzenie. Została mi jeszcze tylko sypialnia i zakup łóżka do sypialni 180x200 https://4housedesign.com/pl/c/180x200/56. Szukam takich z pojemnikiem na pościel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hill.junior
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2023
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie jestem w trakcie remontu nowego mieszkania ze swoim mężem. Obecnie urządzamy sypialnię. Zastanawiamy się w jakim stylu ją urządzić. Co myślicie o boho?
_________________
producent mebli sypialnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sro 25 Sty 2023, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważne kwestie, bo jednak w zależności od wybranych aranżacji, możecie liczyć na różny poziom komfortu. Na portalu https://www.polskapraca.info/jakich-wnetrz-pasuja/ widziałem więcej informacji na temat doboru różnych mebli. Zastanawiam się, w jaki sposób można jeszcze efektywniej podejść do kwestii związanych z takimi stylizacjami. Jakie macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group