Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Perfum dla kobiet
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 19:58    Temat postu: Perfum dla kobiet Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was kupował przez internet perfum dla kobiet? Wiecie na jaką ofertę warto się obecnie zdecydować? Szukam czegoś naprawdę ciekawego dla żony, dlatego jeśli macie jakieś propozycje to dajcie znać. Wczoraj wieczorem trafiłem w sieci na tą stronę https://perfumy.pl/product-pol-9927-Ralph-Lauren-Safari-woda-perfumowana-75-ml.html . Muszę przyznać, że cena tego perfumu jest naprawdę niezła. Warto więc się na to zdecydować?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 22 Sty 2023, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kompozycja Giorgio Armani Si jest godna zainteresowania a tym samym nabycia. Mi się podoba bardzo, każdej z moich koleżanek też. Są to perfumy szyprowe, bardzo trwałe , zauważalnie odkreślające siłę i pewność siebie lecz nie nachalne. Opis zamieszczony na stronie https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/giorgio-armani-si fajnie odzwierciedla realia. Co do ceny- wziąwszy pod uwagę jakość, uważam że jest umiarkowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sro 25 Sty 2023, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto przeanalizować, w jaki sposób najkorzystniej podejść do kwestii związanych z doborem perfum dla siebie. Na stronie https://faktykrakowa.pl/20221223337366/zestawy-probek-perfum-przetestuj-nowe-zapachy widziałem więcej informacji na temat zestawów próbek perfum. Jakie macie zdanie na temat możliwości wykorzystania takich środków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramona.ebert
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2023
Posty: 1
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw 23 Lut 2023, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem prawdziwą fanką perfum. Mam różne perfumy na różne okazje. Staram się zmieniać je co sezon. Mam również zapachy, których używam tylko w wyjątkowe okazje. A wy używacie stale jednego zapachu, czy raczej lubicie dobierać sobie perfumy w zależności od nastroju lub okazji?
_________________
Walentynki – tego dnia wykorzystaj moc zapachów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zwracam sporo uwagi na wybór perfum, ponieważ lubię dobrze pachnieć i też wtedy po prostu czuję się ze sobą lepiej, kiedy czuję moje ulubione nuty zapachowe. Jeśli jednak szukam jakichś nowości i zmian to najczęściej zdarza mi się korzystać ze świetnego portalu z recenzjami markowych perfum. Dokładniej chodzi mi tutaj o PerfumyAgnieszki.pl gdzie ostatnio trafiłam na recenzję Chacharel Lou Lou, także jeśli masz ochotę i trochę czasu to polecam zajrzeć tutaj https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/chacharel-lou-lou Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was perfumy to dobry pomysł na prezent?

jak odzyskać byłą żonę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lcarroll
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 7 Cze 2023, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek otacza się zapachami od zarania dziejów. Nie do końca wiadomo kiedy ludzie zaczęli używać olejków zapachowych do smarowania ciała, ale już wcześniej wykorzystywano elementy różnych roślin jako wonnych kadzideł, głównie podczas rytuałów religijnych. Współcześnie węch wydaje nam się zbędnym zmysłem - nabiera jednak dużego znaczenia w kontekście wyboru odpowiednich perfum. Wiele więcej porad znalazłam tutaj - https://www.pless.pl/wiadomosci/79204-perfumy-co-sprawia-ze-ich-wybor-jest-tak-szeroki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rhett99
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 7 Cze 2023, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokojakościowe perfumy kosztują sporo. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet poszukuje atrakcyjnych promocji i rabatów. A tymczasem zbyt niska cena może oznaczać, że flakon kryje w sobie podróbkę kiepskiej jakości.
_________________
Czy wiesz, na co zwrócić uwagę, kupując damskie perfumy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 7 Lip 2023, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele wspaniałych perfum skierowanych zarówno do kobiet jak i mężczyzn znajdziesz zaglądając do https://www.aromasartesanales.pl/kategoria/perfumy/ Bogaty asortyment zapachów jaki tam znajdziesz pozwoli Ci na wyszukanie idealnego zamiennika ulubionego markowego perfumy który kupisz w niezwykle korzystnej cenie. Pomimo różnicy w składzie będzie pachniał bardzo podobnie i utrzymywał się minimum 8 godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 19 Lip 2023, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróćcie uwagę na perfumy niszowe. Myślę, że również będą one fajnym pomysłem. Ja lubię stawiać na oryginalność nawet w zapachach. od razu zainteresowała mnie oferta Autorska perfumeria niszowa Warszawa | Sense Dubai - https://sensedubai.pl/ i mam w planach sprawdzić, co ciekawego oferują. Na pewno trafią się perfumy na jakąś fajną okazję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group