Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Preparat na siwiznę u mężczyzny gr-7
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 8:04    Temat postu: Preparat na siwiznę u mężczyzny gr-7 Odpowiedz z cytatem

Jaki preparat na siwe włosy możecie mi polecić i czy może słyszeliście oraz używacie preparatu GR-7 bo mam problem z siwizną i chciałbym szybko to rozwiązać aby przywrócić przede wszystkim swoją pewność siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2022, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie, jeśli chodzi o dobry preparat na siwe włosy to zdecydowanie polecam sprawdzić GR-7 na który warto postawić, jeżeli chodzi o skuteczną walkę z problemami związanymi własnie z niewielką produkcja melaniny w cebulkach włosów przez co tracimy swój naturalny kolor. Dlatego spróbowałem właśnie pomocy i po 2 tygodniach już znacząco się to odmieniło, pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia878
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgadzam z opinią poprzedniczki na temat preparaty GR-7 przede wszystkim to preparat który skutecznie dociera do cebulek włosów i pobudza je do produkcji melaniny które są kluczem do tego aby odzyskać naturalny kolor. Bogaty świetny skład i co najważniejsze ten problem już nie powraca uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki wielkie za informacje! To zaraz zabieram się za przeglądanie i testowanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj tez tak narzeka na siwe włosy, ze juz sluchac sie nie da xD chyba kryzys wieku sredniego, czy co uśmiech slyszalam, ze sa jakies specjalne szampony przeciw siwieniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekUz
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 16

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także używałem GR 7 i mogę powiedzieć, że efekty są zadowalające. Nie mam za bardzo porównania do innych preparatów, ale ten mogę z czystym sumieniem polecić bo skutecznie pobudza cebulki włosów do produkcji melaniny pomimo wieku, po 2 tygodniach efekty są mega uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taki szampon... kurcze, musze sprawdzic to podam wam nazwe, moj chlop stosował i faktycznie jakby mniej tych siwków Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No sprawdz jesli mozesz i podaj nazwe, to zamowie, bo juz normalnie nie moge tego marudzenia sluchac... jakis kryzys wieku sredniego czy co xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten ma https://www.notino.pl/dx2/men-szampon-do-siwych-wlosow/p-549002/ uzywa go, mowi ze zadowolony z efektów, wiec jak widać działa uśmiech zamów i mu daj, to moze bedziesz miala trochę spokoju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą profilaktyką zapobiegania siwiźnie jest pozbycie się stresu, a ten można ograniczyć choćby unikając zawiłych porcedur zakładania spółki wypełniając wnioski i formularze w urzędach. Za Ciebie załątwimy wszystko ,co koneiczne, a do tego kwestie związane z powstaniem spółki ograniczym y do minimum,bo oferujemy gotowe spółki z potrzebną dokumentacją i załątwionymi formalnościami. Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group