Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

bielizna
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lidia34
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 45

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 7:34    Temat postu: bielizna Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jaki sklep ma w ofercie bielizna modelująca? Przeglądałam ofertę www.mistema.pl i wydaje się być ciekawa. Kupiliście już coś w tym sklepie, co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością w ofercie hurtowni bielizny http://www.hurtownia-olenka.pl/ znajdziesz coś dla siebie. Swoim klientom oferują szeroki wybór bielizny - od majtek, po biustonosze i rajstopy. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja od jakiegoś czasu bieliznę zamawiam wyłącznie na stronie https://diores.pl/. Oferują zarówno bieliznę erotyczną jak i sportową, tak więc wybór jest naprawdę szeroki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jednym z ciekawych sklepów jest https://lovita.pl/ Nie wiem czy znacie ale naprawdę super zestawy bielizny mają w ofercie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bojasboss
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każda kobieta powinna mieć bieliznę dobrej jakości. Osobiście uwielbiam koronkową bieliznę u dziewczyn, ale ważne jest dla mnie także, aby dziewczyna czuła się w niej wygodnie, dlatego lubię bieliznę sportową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci sklep online Lovita.pl ponieważ pozytywnie zaskakują zarówno ilością propozycji, dobrymi cenami i też ciekawymi wzorami zarówno jeśli chodzi bieliznę nocną damską i stylowymi strojami. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście udanych łowów zakupowych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cloyd86
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sob 7 Maj 2022, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie taka bielizna bardzo mi się podoba. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martina244
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2022
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 15 Maj 2022, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a jak przechowujecie bieliznę? Macie jakieś specjalne kosze, albo półki w szafie, czy wszystko trzymacie razem? Ja mam kilka dobrych biustonoszy i nie chcę, aby się zepsuły.
_________________
kosz do szafy na bieliznę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną bieliznę ma w swojej ofercie sklep internetowy Gorteks: https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Oferty-specjalne_Seksowna-bielizna-452.html . Sądzę, że taka seksowna bielizna to odpowiedni prezent dla żony. Na pewno się jej spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
UrszulaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 66

PostWysłany: Sro 6 Lip 2022, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie może warto, żebyście także wzięli pod uwagę mój ulubiony sklep online z piękną bielizną, czyli Lovita.pl w którym nie brakuje świetnych propozycji jeżeli chodzi o seksowną i dobrze wykonana bieliznę nocną, dlatego zajrzyj sobie na https://lovita.pl/collections/plus-size gdzie znajdziecie również modele plus size, do tego niezłe ceny, czas realizacji i obsługa na poziomie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group