Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tania apteka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sob 19 Mar 2022, 19:45    Temat postu: tania apteka Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie w swojej rodzinie albo w otoczeniu seniorów to możecie im powiedzieć o akcji w DOZ, do 12:00 mają zniżkę na leki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal ta akcja zniżkowa dla seniorów w DOZ obowiązuje? Na jakich zasadach, przypomnisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, zniżka jest dla osób w wieku 60+ i obowiązuje stacjonarnie w godzinach 8-12.00 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak pisze Molly333 trzeba leki kupić w określonych godzinach i mieć ukończone 60 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto 21 Cze 2022, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie liczy się jakość, różnorodność i też pełne wsparcie obsługi jeśli szukacie naprawdę dobrej i sprawdzonej apteki internetowej. Dlatego jeżeli zabieracie się za poszukiwania to ze swojego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę Gemini u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji m.in do inhalacji https://gemini.pl/ectodose-roztwor-do-inhalacji-z-ektoina-2-5-ml-x-20-ampulek-0054069 typu Ectodose. Dostawa na czas, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam https://medycznie.com.pl/ . Można tutaj kupić naprawdę porządne akcesoria medyczne i to w niewygórowanej cenie, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W DOZ można stacjonarnie dostać leki w dobrych cenach, nawet te leki na receptę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię robić zakupy w aptekach online. Jestem zadowolona z ich usług. W Aptece Galen można znaleźć wiele leków, suplementów i dermokosmetyków takich jak https://www.aptekagalen.pl/ibum-supermax-600mg-10kaps . Polecam ofertę tej apteki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maddika napisał:
W DOZ można stacjonarnie dostać leki w dobrych cenach, nawet te leki na receptę.

Fakt, ja porównałam sobie ceny leków w różnych miejscach i zdecydowanie najlepiej wypada DOZ. Oni chyba jako jedyni nie podnieśli w ostatnim czasie cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Wto 14 Lut 2023, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bring napisał:
Maddika napisał:
W DOZ można stacjonarnie dostać leki w dobrych cenach, nawet te leki na receptę.

Fakt, ja porównałam sobie ceny leków w różnych miejscach i zdecydowanie najlepiej wypada DOZ. Oni chyba jako jedyni nie podnieśli w ostatnim czasie cen.


A to też racja, w doz póki co trzymają ceny na tym samym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group