Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki materac wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 12:30    Temat postu: Jaki materac wybrać? Odpowiedz z cytatem

Przychodzę do Was z pytaniem na temat tego jaki materac według Was warto wybrać i jednocześnie czy jesteście zadowoleni z jakości snu. Zastanawiam się przede wszystkim nad wersją piankową, natomiast też fajnie wyglądają te kokosowe i wiele osób sobie je chwali. Na jaki się zdecydowaliście w swojej sypialni żeby też nie kosztował milionów bo przy remoncie budżet jest trochę ograniczony. Pozdrawiam i oczywiście czekam na konkrety z Waszej strony!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie na materacu też nie powinno się oszczędzać, przede wszystkim ważne jest to aby móc się dobrze wyspać i wstawać rano bez żadnego bólu pleców. My kiedyś też mieliśmy bardzo niewygodny materac i naprawdę rano wstawałam dużo bardziej zmęczona niż się kładłam. Dlatego zdecydowałam się na wymianę i sprawdziłam sobie zestawienie w sieci jakie są najlepsze materace i na które modele warto zwrócić uwagę w rozsądnej cenie. U nas wygrała wersja piankowa, no i też na ceneo sobie sprawdziliśmy różne opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Willow
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fanem piankowych materacy, zdecydowanie bardziej wolę sprężynowe.
_________________________________________
stomatolog chirurg Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ejakubowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Biadoliny Szlacheckie

PostWysłany: Pią 18 Mar 2022, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wybór materaca to bardzo indywidualna kwestia. Dla jednego priorytetem będzie wygoda, dla innego cena. Ja na przykład musiałam kupić materac antyalergiczny (ten wybrałam: https://alergika.pl/materac-antyalergiczny-relax-antibacterial-alergika-h2 ), bo miałam problemy zdrowotne przez wcześniejszy. Jak dostałam mocnej wysypki, to stwierdziłam, że czas już wymienić. Było mi szkoda, bo ogólnie dobrze mi się na nim spało, na szczęście nowy materac też jest wygodny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znasz produkty tej firmy https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy/ ? uśmiech super jakość i dobra cena. My jesteśmy zadowoleni z zakupu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 2:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niezależnie od rodzaju materaca polecam kupić do niego ochraniacz, ja mam z https://posciel.pro/ochraniacze-podklady-na-materac/667-ochraniacz-podklad-na-materac-80x200.html i bardzo polecam, wyraźnie przedłuża życie materaca i nie trzeba często wymieniać na nowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne rodzaje materaców, są np. takie dla osób, które mają uczulenie na dany materiał. Są sklepy, które oferują spory wybór materaców np. Materace Selene https://homeparkrawa.pl/sklepy/selene-materace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie kluczowy jest dobrej jakości materace do spania który pozwoli nam się wygodnie wyspać i oczywiście wypocząć po trudnym dniu oraz podładować baterie, aby rano wstać bez zbędnego bólu. Dlatego ze swojego doświadczenia mogę polecić zapoznanie się z ofertą Fabryki Dobrych Materacy u których nie brakuje różnych rozmiarów, ale też wersji zarówno piankowych, czy kieszeniowych. No i też to co ich wyróżnia to bardzo dobry stosunek cen do jakości. Pozdrawiam serdecznie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki materac będzie najlepszy dla osób z bólami szyi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, polecam Ci zajrzeć tu https://selene.pl/produkty/materace,2,5311 . Mają tam ogromny wybór materaców, więc na pewno powinieneś znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo możesz wybrać sam twardość i wypełnienie, więc jest to doskonała opcja. Ja kupiłam tam materac już jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group