Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia12
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 11

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 12:38    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Hej. Czy ktoś z Was zna architekt wnętrz koszalin? Znajoma poleciła mi firmę www.interjo.pl. Korzystaliście z ich usług? Jeśli tak, bardzo proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kupiłam mieszkanie w Warszawie, to sama wszystko urządzałam. Nigdzie mi się nie spieszyło, więc na spokojnie. A kasę zamiast na architekta to na dodatki przeznaczyłam. Bardzo jestem zadowolona z zakupu i nareszcie trafiłam na bardzo dobrego, profesjonalnego zarządcę per modum. Nareszcie jest ktoś kto wie jak zarządzać nieruchomościami tak jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 5:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w aranżacji wnętrz lubicie elementy loftowe, to na pewno pomoże Wam link do strony dwfurniture.pl . Nawet nie wiecie, jak dużo rozwiązań pod tym kątem znalazłam, ale myślę, że to będzie dobrą opcją. Mam na myśli rozwiązania nowoczesne i oni właśnie coś takiego przedstawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ebbi
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne mieszkanie to super sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba jednak zaznaczyć, że w obecnych czasach nie każdego stać na zakup wlasnego mieszkania. Dlatego też, świetnym rozwiązaniem i alternatywą jest wynajem mieszkań kraków. I tutaj, oferta https://estatestreet.pl/wynajem-mieszkania/ powinna sprostać waszym oczekiwaniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego programu do projektowania wnętrz to ze swojej strony mogę polecić program https://www.archline-polska.pl/. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam mieszkania na Śląsku i jest tu sporo bardzo atrakcyjnych, nowych mieszkań na sprzedaż a nawet niektóre osiedla takie jak Francuska Park będą się dodatkowo rozbudowywać bo jest bardzo dużo chętnych na zakup mieszkania w tej inwestycji i w tej lokalizacji, ja też jestem nimi zainteresowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Awontip87
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykuje się ciekawa konwersacja na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nolan
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne lokum to ogromny luksus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hayden.dickinson
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie siedzę mocno w temacie Warszawa - mieszkania na sprzedaż, bo szukam jakiegoś swojego prywatnego lokum. Już się nie mogę doczekać, aż kupię mieszkanie i będę mogła je urządzić! To musi być świetna sprawa. Tym bardziej, że ogłoszenie, które znalazłam tutaj: https://adresowo.pl/mieszkania/warszawa/ ma duży potencjał aranżacyjny i będzie co wystrajać <3!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group