Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont łazienki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 20:13    Temat postu: Remont łazienki Odpowiedz z cytatem

hejka, w najbliższym czasie planuję remont łazienki i zastanawia się, jak sprawdzają się farby do łazienki zamiast płytek. Nie chce na całe wysokości ścian kłaść kafli, dlatego pomyslałam o takim rozwiązaniu z przemalowaniem ścian. Może ktoś z was ma urządzoną łazienkę w ten sposób? Chętnie skorzystam z podpowiedzi, jak sprawdza się malowanie ścian w łazience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rozwiązanie z farbą zamiast płytek jest super, tylko musisz pamiętać, ze w łazience jest większa wilgotności z reguły wyższa temperatura, dlatego musi być specjalna farba. Ja malowałam łazienkę magnatem. To bardzo dobre farby, no i wybór kolorów jest naprawdę duży. Co ważne -farba na ścianie wygląda tak samo jak na wzorniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gia69
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was ma doświadczenie w przemalowywaniu kafelek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 2 Mar 2022, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie malowałam kafelek, bo tak jak pisałam wyżej, malowaliśmy ściany farbą, ale wiem, że są takie farby do płytek, chyba v33. Oglądałam zdjęcia osób, które malowały płytki taką farbą i naprawdę efekt jest super. Moim zdaniem o dobra opcja jak ktoś nie chce inwestować w kosztowną wymianę płytek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 2 Mar 2022, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji też się może zdarzyć, że niezbędne będzie udrażnianie rur: https://darek-hydraulik.pl/jak-samodzielnie-udroznic-rure/ . Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. Warto więc wiedzieć, jak postąpić jeśli w naszym domu pojawi się taki problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z łazienką? Czy macie jakiś pomysł na jej wykończenie? Moim zdaniem warto zakupić takie akcesoria jak na przykład kinkiety łazienkowe: https://lazienka-rea.com.pl/kinkiet-led-gold-40cm-app842-1w.html . Na pewno takie kinkiety się Wam przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marlon
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie znaleźć dobrą ekipę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór płytek ściennych do łazienki i kuchni widziałam w tym sklepie online: https://home100.pl/terakota . Warto rzucić okiem jeśli planujecie wykańczanie łazienki i kuchni. Na pewno znajdziecie coś dla siebie, sklep ten jest naprawdę świetnie wyposażony. Zakupy u nich to świetny pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2022
Posty: 15

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się przede wszystkim za wyborem pięknych, funkcjonalnych i jednocześnie dobrze wykonanych propozycji w zakresie baterii wannowych, czy do kabin prysznicowych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą marką oraz sklepu czyli https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli liczyć na fachowe podejście do klienta, najmodniejsze propozycje stojące i wiszące. Do tego licząc również na 5 letnią gwarancje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach remont mojej łazienki i szukam inspiracji do jej aranżacji. Liczę na Waszą pomoc w tym temacie.

VIN Sprawdzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group