Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ogrzewanie centralne
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Etak56
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw 6 Paź 2022, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważacie że to bardzo dobry pomysł w dzisiejszych czasach? Ja myślę, że tak
_________________
ochrona przeciwpożarowa bhp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Pon 10 Paź 2022, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na usługi specjalistów zawsze uzyskacie najlepsze rezultaty i nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy, która wykonała dla mnie czyszczenie podłogówki w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Sro 12 Paź 2022, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim!

Czy macie może jakieś doświadczenia z ogrzewaniem podłogowym? Czy na pewno warto to montować u siebie w domu? Ja póki co spotkałem się z samymi pozytywnymi informacjami na ten temat, ale chciałbym się jeszcze doradzić Was. Całkiem spoko oferta na montaż znajduje się choćby tutaj https://psbud.pl/ogrzewanie-podlogowe.html Co na ten temat sądzicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o ogrzewaniu, to moim zdaniem, każdy powinien zainwestować w grupę bezpieczeństwa. Jest to zespół elementów który służy do zapewnienia bezpieczeństwa przed nadmiernym wzrostem ciśnienia w układzie. Składa się z trzech elementów i musi być ona zainstalowana w najwyższym punkcie pieca, kotła lub w jego bezpośrednim sąsiedztwie w przewodzie przepływu ciepła. Proponuję zerknąć do https://www.elterm.pl/produkty/grupy-bezpieczenstwa/grupy-bezpieczenstwa ponieważ mają tego typu produkty w swojej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Sro 1 Mar 2023, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam rzucić okiem na instalacje gazowe wrocław: http://hydraulik.wroclaw.pl/instalacje-sanitarne/instalacje-gazowe/ . To świetny fachowiec, z którym warto się skontaktować w tej sprawie. Sama mam u siebie ogrzewanie gazowe i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 11:56    Temat postu: ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

A co powiecie w ogóle na ekologiczne ogrzewanie elektryczne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Nie 18 Lut 2024, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Parex - https://parex-kotly.com.pl/ , gdzie zakupiłem nowoczesny kocioł na paliwo stałe. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Czw 7 Mar 2024, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaglądając do https://zasilanie-awaryjne.pl/9-zasilacze-awaryjne-ups-volt-polska znajdziecie szereg najlepszych urządzeń do zasilania awaryjnego pieców i kotłów CO na rynku. Szczerze mogę każdemu polecić ich produkty. Spełniają swoje zadanie w 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group