Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naturalne kosmetyki - co stosujecie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie jeszcze do kremu dodaje teraz takie kropelki https://tanexpert24.pl/ Uwielbiam! uśmiech opalona cera i ciało wyglądają o wiele zdrowiej i piękniej, przynajmniej w moim odczuciu! uśmiech a nie wymaga to wiele wysiłku by cieszyć się taką ładną opalenizną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Sob 14 Sty 2023, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię kosmetyki naturalne. Latem sprawdza się u mnie tylko naturalny dezodorant w kremie. Ale teraz takich kosmetyków jest dużo większy. W MadamNatura na przykład jest w czym wybierać. Dobry skład takich kosmetyków zawsze mnie przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 15 Sty 2023, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki od Herbapol Polana. Są fenomenalne pod każdym względem. To co je wyróżnia na tle konkurencji to nie tylko dobry skład, ale również wyjątkowo atrakcyjna cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą ofertę naturalnych kosmetyków posiada Polska firma https://soppocosmetics.com/. Dzięki wieloletniej pracy, doświadczeniu i stawianiu na najwyższej jakości surowce roślinne stworzyli serię która w swoim składzie posiada tylko to co daje natura i nie testują produktów na zwierzętach. Dla wielu osób już są one niezwykłe a ja sama kierując się pozytywnymi recenzjami skusiłam się na zakup kilku dla siebie. Przyznam szczerze że efekty są rewelacyjne. Nie pamiętam kiedy moja cera wyglądała tak delikatnie i promiennie ja teraz. Warto z nich korzystać ponieważ ich działanie jest widoczne i zauważalne przez innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zwracam uwagę na to, jakiej jakości kosmetyki kupuję, skład jest dla mnie bardzo ważny. Dlatego tak bardzo polubiłam drogerię https://skarbyurody.com.pl polecam Wam do nich zajrzeć, bo ceny też mają ok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group