Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co sadzicie na temat pierscionka pozłacanego??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izka1601
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 62

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 12:41    Temat postu: Co sadzicie na temat pierscionka pozłacanego?? Odpowiedz z cytatem

Moja kumpela wlasnie wczoraj dostała od faceta pierscionek zareczynowy ale pozłacany wiec nie jest zbytnio zadowolona:(
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie na prawdziwe złoto nie było go stać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izka1601
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 62

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ona boi sie ze to zlocenie po jakims czasie zejdzie??
wczoraj przeplakala dosłownie caly dzien i przyszła do mnie prosic mnie o pomoc jej facet zamowil pierscionek z internetu zobaczyła ile kosztował i sie przerazila 33zł gdzie on zarabia 3000zl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izka1601 napisał:
ona boi sie ze to zlocenie po jakims czasie zejdzie??
wczoraj przeplakala dosłownie caly dzien i przyszła do mnie prosic mnie o pomoc jej facet zamowil pierscionek z internetu zobaczyła ile kosztował i sie przerazila 33zł gdzie on zarabia 3000zl


Zarobki 3000 to wcale nie tak dużo. Koleżanka płakała z powodu możliwości starcia sie złocenia czy że dostała pierścionek za 33 zł? Czy to był pierścionek zaręczynowy, może taki "zwykły"?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 13:01    Temat postu: Re: Co sadzicie na temat pierscionka pozłacanego?? Odpowiedz z cytatem

Izka1601 napisał:
Moja kumpela wlasnie wczoraj dostała od faceta pierscionek zareczynowy ale pozłacany wiec nie jest zbytnio zadowolona:(


No tak - koleżanki najpierw śmieją się, że nie stać na pierścionek, teraz będą się śmiać, że nie stać go było na złoto. Ciężkie życie kobiety..

Cytat:
wczoraj przeplakala dosłownie caly dzien i przyszła do mnie prosic mnie o pomoc jej facet zamowil pierscionek z internetu zobaczyła ile kosztował i sie przerazila 33zł gdzie on zarabia 3000zl
I pewnie teraz zastanawia się czy zaręczyn nie zerwać? Kurcze, taki wstyd - będą ją na ulicy palcami wytykać..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izka1601
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 62

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byl pierscionek zareczynowy on wczoraj w kinie oswiadczyl jej sie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno, wydaje mi się, że to Ty sama dostałaś ten pierścionek i nie wiesz co robić. No ja proszę, jak potrzebujesz to było założyć ankietę, a nie wysyłać prywatne wiadomości Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdalenkaS napisał:
Dziewczyno, wydaje mi się, że to Ty sama dostałaś ten pierścionek i nie wiesz co robić. No ja proszę, jak potrzebujesz to było założyć ankietę, a nie wysyłać prywatne wiadomości Rolling Eyes


No właśnie odpisałam, zobaczyłam kolejne wypowiedzi tu i też zaczęłam się zastanawiać, czy nie o nią chodzi..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 13:12    Temat postu: Re: Co sadzicie na temat pierscionka pozłacanego?? Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group