Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna czy restauracja- co lepiej wybrać
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

restauracja równie dobrze może być salą weselną... i jak kto woli, tak jest dobrze Cool

Ja np. wolę restaurację, bo mam tu od razu caterting, nie muszę szukać kucharek czy kelnerów.... ogólnie to pewnie będzie mi zależało na czasie więc im więcej rzeczy załatwionych za jednym razem tym lepiej Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, restauracja jest mniej problemowa (mam nadzieję-teraz mi się tak wydaje).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Nie 21 Lut 2010, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty związane z wynajęciem restauracji czy sali weselnej są praktycznie takie same jeżeli by było pytanie czy lepiej restauracje czy wynająć kucharki i sale osobno to wtedy można podyskutować na temat różnicy finansowej uważam że gotowanie w restauracji i na sali weselnej ( oczywiśćie kompleksowej) jest takie samo czyli używa sie tam takich samych chwytów kulinarnych ( kucharze będą wiedzieli o co chodzi ) .Można wynająć kucharza(bo nie wiem dlaczego tak sie utarło że wszyscy piszą kucharkę) i napewno wesele bedzie raz ze tańsze ,dwa że dobre i kuchnia urozmaicona potrawami z kuchni polskiej jak również podana elegancko a przede wszystkim napewno bedziecie jedli świeżo.Pozdrawiam serdecznie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorka_smile
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 194

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkowo planowałam z moim lubym zorganizowanie wesela w restauracji. Wiadomo, nie musielibyśmy szukać kucharzy/kucharek, sala byłaby udekorowana, kelnerzy na miejscu itd. Objeździliśmy wszystkie restauracje w naszym rejonie ( nie ma ich zbyt wiele więc nie było problemu) i wybraliśmy jedną restaurację w Kamionkach. Restauracja była cudna, miała piękny ogród, cudowne wnętrze... Właściel zapytał nas, kto będzie grał na naszym weselu. Powiedzieliśmy że taki a taki zespół a on na to: To świetnie, więc nie ważne co będzie na stołach bo dobry zespół to klucz do udanego wesela. Jak się później okazało,podczas jednej z rozmów z moimi znajomymi, którzy byli w naszej restauracji na weselichu, ludzie szukali jedzenia po stołach, choć para młoda planowała ślub z 1,5 rocznym wyprzedzeniem i wydała na ślub 32 tys. zł.
Zdecydowałam z moim S., że ślub odbędzie się na zwykłej sali, ale przynajmniej stoły będą się uginała od jedzenia i wszystko będziemy mieli pod kontrolą.

Mam pytanie do Doradcy śląsk; jak przestrzec się przed kucharzami, którzy wynoszą jedzenie itp? Nie chcielibyśmy ich kontrolować bo wiemy, że to nie jest miłe ani dla jednych ani dla drugich. Prosimy o radę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Oczywiście proponuje poszukać sprawdzoną ekipę żeby potem nie było rozczarowania.
Pozdrawiam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zdecydowanie jestem za restauracją.Zaklepujemy termin,wpłacamy zaliczkę i na krótki czas przed weselem ustalamy menu i ilość gości.Robiąc wesele na sali jest już więcej załatwiania,trzeba znalezć kucharki,kelnerów,ułożyć menu,znalezc i kupić wszystkie produkty potrzebne,przystroić salę,potem ją sprzątnąć.Nie zawsze takie wesele wychodzi taniej niż w restauracji,a czasem nawet drożej.My mamy załatwioną sprawdzoną restaurację i wiem,że nie musimy się martwić o obsługę,jedzenie czy wystrój sali uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolcia25 napisał:
A ja zdecydowanie jestem za restauracją.Zaklepujemy termin,wpłacamy zaliczkę i na krótki czas przed weselem ustalamy menu i ilość gości.Robiąc wesele na sali jest już więcej załatwiania,trzeba znalezć kucharki,kelnerów,ułożyć menu,znalezc i kupić wszystkie produkty potrzebne,przystroić salę,potem ją sprzątnąć.Nie zawsze takie wesele wychodzi taniej niż w restauracji,a czasem nawet drożej.My mamy załatwioną sprawdzoną restaurację i wiem,że nie musimy się martwić o obsługę,jedzenie czy wystrój sali uśmiech


Nieprawda. Ja mam zarezerwowaną salę, której właściciele zajmują się wszystkim - od dekoracji, przez jedzenie i napoje, po sprzątanie. Mają po prostu taką kompleksową usługę. Podejrzewam, że nie oni jedni. Plus niewątpliwie jest taki, że jedzenie jest kupowane specjalnie na nasze przyjęcie, jest go dużo, świeżo i smacznie. Mój przyszły mąż jest kucharzem, więc powiem Wam tylko jedno - nie wierzcie bezgranicznie w restauracje, nazwa nie koniecznie oznacza jakość.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nic nie warto wierzyć bezgranicznie - ani w restauracje, ani w sale weselne Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia980
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2021
Posty: 12

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 16:12    Temat postu: sala weselna Odpowiedz z cytatem

My w tym roku planujemy wesele w sali weselnej https://www.restauracjaadria.pl/. Porównując ceny konkurencyjne, ale właściciele mają ogromną wiedzę i doświadczenie w takich imprezach, stąd uważam że lepiej jednak zrobić to w sali weselnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaduła888
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 16

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku to właśnie sala weselna okazała się najlepszym wyborem. Obiekt Hotelarsk https://www.aparthotellumen.pl/wesela-i-przyjecia/oferta-weselna ze swoją ofertą najbardziej nam przypasowali, w końcu mogliśmy liczyć na doświadczoną i kompetentną obsługę. Odpowiadali również za przygotowanie smacznych i nietuzinkowych dań dla naszych gości, wszystkim bardzo smakowało! Dla osób szukających miejsca w okolicach Krakowa, zdecydowanie to najlepszy wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group