Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna czy restauracja- co lepiej wybrać
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ollkka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: radom

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 10:35    Temat postu: Sala weselna czy restauracja- co lepiej wybrać Odpowiedz z cytatem

Otwieram nowy temat ,ponieważ chcę się dowiedzieć co się lepiej opłaca, jakie są koszty,,wasze wrażenia z wesela w restauracji a w sali weselnej, ile kosztuje kucharka i wynajęcie kelnerów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My po przeliczeniu wszystkiego doszliśmy do wniosku, że bardziej opłaca się restauracja. Mamy tam wszystko - od dekoracji sali, poprzez obsługę, oczywiście jedzenie, napoje aż po ciasta i tort weselny... Dodatkowo u właścicieli mogę zamówić strojenie auta i wiązankę. Więc będzie prawie zero latania i załatwiania (jedynie alkohol i przewóz gości). A na sali weselnej każdą osobę trzeba wynająć, przypilnować, samemu przystroić salę, posprzątać... Jeszcze doliczając koszt paliwa, bo przecież wszystko na salę trzeba kupić i zawieźć. Ja tam wolę się cieszyć swoim ślubem niż latać i martwic się, bo czegoś zabrakło. Koszty wychodzą podobnie - na sali za jeden dzień wyjdzie ok 8000 (bez benzyny i drobnych rzeczy), a w restauracji będzie nas kosztować ok 10000. Oczywiście ceny bez alkoholu oczko

Ale oczywiście na pewno są osoby, które nie wyobrażają sobie, żeby nic nie robić i nie przygotowywać. I dla nich wesele na sali weselnej to wielka frajda uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ollkka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: radom

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 16:52    Temat postu: sala weselna czy restauracja Odpowiedz z cytatem

Tylko że na weselu z kucharką podobno da się zaoszczędzić do 5000zł, ale i jedzenie w restauracji pozostawia wiele do życzenia,a proszę mi wierzyć coś o tym wiem, bo tam pracuję i wiele wesel pszeszło przez moje ręce. W każdym razie gorąco namawiam na zrobienie wesela z kucharką, będzie wszystko świeże, dopracowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat do tej restauracji gdzie będę mieć wesele mam zaufanie, że będzie wszystko dobre i świeże. Tak jak pisałam liczyłam obydwie opcje i mi zbyt wielka różnica nie wyszła w cenie, ale to zależy od restauracji i od cen sali, kucharek itp.
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wewka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: Podhale

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez szczerze polecam restauracjęVery Happy
Jest o wiele mniej pracy zawsze jest bardziej elegancko, nie trzeba się właściwie o nic martwić zbytnio.

U mnie w rodzinie były dwa wesela w remizie i dwa w restauracji i po podliczeniu kosztów ceny wyszły dość podobnie.
Ale w sumie ja porównuje u nas jak jest... jednak restauracja restauracji nie równa!wykrzyknik Jak i remiza remizie!wykrzyknik

Ostatnio nawet rozmawiałam z kolegą który robił wesele w remizie i powiedział, że wydał tyle kasy, że jak to przeliczył to zrobił by w podobnych pieniądzach w restauracji, no może trochę by musiał dołożyć ale nie musiał by tyle gonić co w remizie...

Ja jestem zdania, że jak chce się zrobić naprawdę SUPER wesele to trzeba wydać kupę kasy i nie ważne czy to będzie remiza czy restauracja.

pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Nie 16 Lis 2008, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie koszty są porównywalne. Polecałabym poszukać ofert podobnych do tej, z której ja korzystam. Niedaleko mnie pewna rodzina wybudowała salę, w której organizuje wesela, stypy, przyjęcia komunijne i inne uroczystości. To nie jest restauracja i sala wykorzystywana jest tylko na tej uroczystości. Jedzenie przygotowują sami, więc wszystko jest świeże, bo przygotowywane z myślą tylko o danej imprezie. Wygląda to podobnie jakby robić wesele w remizie, tylko sala jest profesjonalna, nie trzeba martwić się zaopatrzeniem (zresztą oni mają zniżki w hurtowniach), pomocą kucharki i obsługą. Sprzątanie sali tez jest w cenie. W tym roku moja siostra za wesele i poprawiny płaciła 100 zł za osobę. W cenie nie były wliczone oczywiście napoje, alkohol i ciasta.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 78
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 4 Gru 2008, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prawdopodobnie wesele będę miała w restauracji. Mam dwie na „oku”, ale zobaczymy, w której będzie lepiej i jakie są koszty. Szukałam też domu weselnego i znalazłam bardzo fajny tylko, że daleko od kościoła, bo to jakaś godzina jazdy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta24
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wesele w hotelu W ożarowie.Duża sala dobra kuchnia i blisko do kościoła.Hotel miał nazwe mazurkas....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze wesele jest w restauracji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze też w restauracji a o jakość jedzenia się nie martwię, bo restauracja jest jedną z najlepszych w okolicy. I wszyscy znajomi bardzo sobie chwalili wesela tam organizowane, a także jedzenie serwowane normalnie każdego dni w tym lokalu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group