Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki zabieg peelingujący przed ślubem?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karoola1
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 13:02    Temat postu: Jaki zabieg peelingujący przed ślubem? Odpowiedz z cytatem

Cześć, niedługo biorę ślub. Chciałbym wyglądać na nim "jak milion dolarów".. Jakie polecacie zabiegi peelingujące twarz? Jest może tutaj ktoś z podkarpacie? Polecicie jakąś klinikę gdzie kosmetologia estetyczna Jasło jest na wysokim poziomie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Wto 8 Lut 2022, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rozważałaś wybranie się do Kliniki żeby tam dobrali Ci zabiegi? Na przykład ja od siebie polecam to miejsce i ten zabieg - https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ robiłam i przed slubem i teraz regularnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz zamiar iść do kosmetyczki, ona na pewno dobierze odpowiedni zabieg. Jeśli zamierzasz zająć się tym samodzielnie, polecam serum złuszczające Eveline z serii Beauty & Glow. Delikatnie rozświeti Twoją twarz i złuszczy martwy naskórek super przygotowując twarz do makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na codzien uzywacie peelingów? Chcialam sobie cos zakupic, ale nie wiem co wybrac. Czy peeling enzymatyczny, czy zwykly?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak,ja uzywam 2 razy w tygodniu peelingu, skóra jest duzo ladniejsza i bardziej jędrna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milka27
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sob 26 Mar 2022, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagodanka napisał:
A na codzien uzywacie peelingów? Chcialam sobie cos zakupic, ale nie wiem co wybrac. Czy peeling enzymatyczny, czy zwykly?


Tak, zdecydowanie. Kiedys używałam takich zwykłych ziarnistych peelingów, ale różnie bywało z ich skutecznością i też wkurzały mnie te cieżkie do spłukania ziarenka. Potem próbowałam peelingów enzymatycznych i niestety kilka razy się nacięłam i podrazniłam sobie twarz. Az w końcu znalazłam peeling idealny, przynajm niej dla mojej twarzy https://tolpa.pl/tdf-sebio-peeling-3-enzymy-40-ml-tse081 Używam go regularnie i zxawsze kupuję na zapas, żeby mi przyoadkiem nie zabrakło. Kocham ten peeling.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakis polecasz? Widzialam, ze jest sporo tego ale nie wiem czy patrzec na cene,na firme czy na co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te z dove są supr https://www.notino.pl/dove/exfoliating-body-scrub-pomegranate-seeds-shea-butter-peeling-twarzy/p-15867151/ i przepięknie pachnąwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej na kilka tygodni przed slubem wprowadzić peeling kwasowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę https://revitamed.eu , na której znajdziecie usługi z zakresu kosmetologii oraz podologii. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group