Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kup ładny zestaw prezentowy, tak estetycznie zapakowany. Z pewnością spodoba się jubilatce oczko Ja już dostałam prezent na Dzień Kobiet, mąż zamówił mi zestaw odlewek perfum ze sklepu https://odlewniaperfum.pl/59-zestawy-prezentowe, który bardzo lubię. Odlewki oryginalnych perfum to 10ml miniatury, które idealnie mieszczą się do mojej torebki. Mąż wiedział co dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona jest wielką fanką perfum - posiada już wiele zapachów. Zbliża się dzień kobiet, dlatego chciałbym jej wręczyć wyjątkowy zapach, którego jeszcze nie ma w swojej kolekcji. Co myślicie o perfumach https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/lacoste-pour-femme, czy to dobry pomysł i warto je zakupić?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ijerde
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszę o takich woreczkach. Bardzo ciekawy pomysł na prezent. Aż mnie zaintrygowałaś i sama teraz rozważam zakup oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie na voucher do studia tatuażu ? Przyznajcie sami, ze pomysł bardzo oryginalny uśmiech ja podarowałam taki bon mężowi, wybrał się do studia Jah Love Tattoo w Warszawie uśmiech sama też chodzę do nich od dawna, super klimat i utalentowani tatuatorzy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Pią 27 Maj 2022, 20:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti napisał:
a co powiecie na voucher do studia tatuażu ? Przyznajcie sami, ze pomysł bardzo oryginalny uśmiech ja podarowałam taki bon mężowi, wybrał się do studia Jah Love Tattoo w Warszawie uśmiech sama też chodzę do nich od dawna, super klimat i utalentowani tatuatorzy uśmiech


super pomysł uśmiech studio też znam i polecam. ja akurat nie robię tatuaży ale chodzę tu regularnie na wizyty do Kacpra, który jest specem od piercingu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezent to odwiedź ten sklep https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Sliwkowe-Swieta/12481 gdzie ja zamawiałam kosz delikatesowy na święta wielkanocne. Ty także znajdziesz coś dla siebie bo jest z czego wybierać. Mają szybkie dostawy i atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie uważacie, że słodkości zawsze są trafionym pomysłem na prezent? Ja wychodzę z tego założenia, że to jest dobra opcja, niezależnie od okazji uśmiech Ostatnio zamawialiśmy paczki na wielkanoc z hurtowni Broplast, bardzo Wam ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie biżuteria będzie zawsze dobrym pomysłem na prezent dla kobiety.

Przeprowadzki Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group