Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Możliwe zarobki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pvpzonevc
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 58
Skąd: Nie

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 14:20    Temat postu: Możliwe zarobki Odpowiedz z cytatem

Na Steamie zgromadziło się sporo skórek CS GO, słyszałem, że sprzedając je można zarobić dodatkowe pieniądze. Obejrzałem dużo filmów na YouTube. Tam, gdzie większość witryn oszukuje i możesz uzyskać zakaz handlu ze Steam. Co mogą powiedzieć doświadczeni gracze?
_________________
Nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Saturnny123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co dokładnie może być oszustwem? Najpierw pieniądze - potem skórki, zawsze tak sprzedam. i do tej pory nie było nieprzyjemnych sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zavylon
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 35

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż mogę powiedzieć. To prawda, że ​​istnieje wiele stron z klonami oryginałów, które próbują oszukać ludzi za pieniądze. Jeśli znasz zaufane źródło, nie zagraża ci to. Jeśli chodzi o kupno i sprzedaż skórek, mogę polecić tę stronę https://skins.cash/pl . Jeśli martwisz się banem na Steamie, kupuj i sprzedawaj kilka razy dziennie, możesz zrobić więcej, ale jeśli robisz 100 razy dziennie, możesz złapać ban Więc powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Wto 23 Maj 2023, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest, aby dokładnie przemyśleć, co naprawdę byłoby najprzyjemniejszym wyborem dla konkretnej osoby w takich kwestiach. Zgadzam się, że płace są kluczowym czynnikiem. Myślę, że w internecie da się bez problemu znaleźć jakiś dobry kalkulator kosztów pracodawcy na FACHPRACA. Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group