Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przeniesienie przez próg
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez próg sali da rade uśmiech Cwiczylismy przy wadze 87kg i choc z wysiłkiem niemałym to udało sie przejsc przez pół mieszkania. Kilka dn temu, przy 73kg takze dalismy rade obrocic po mieszkaniu 2 razy Mr. Green Wiec jesli programowo zrzuce moje 4kg i wloze suknie to M powinien bez problemu przeniesc mnie przez prog. Jesli zas chodzi o wnoszenie na 4 pietro to sobie daruje Cool Nie chce miec meza kaleki Rolling Eyes a pewnie ciezkim urazem kregoslupa by sie skonczyla ta zabawa...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój P już ćwiczył przenoszenie hehe,ale więcej śmiechu i wygłupow z tego było Very Happy Jakoś niezdarnie nam to wychodziło chociaz z cieżarem to raczej nie powinienn mieć problemów ...ale nie wiem czy powinnam normalnie stać jak taki słup czy jednak lekko mu pomóc tzn dosłownie odrobinke podskoczyć? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zamierzam być tarmoszona jak worek kartofli język Powiedziałam stanowcze veto przenoszeniu przez prób. Na rękach to mnie może K. zanieść do łóżka po zabawie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my ćwiczyliśmy ostatnio i mało mnie już D nie rzucił na ziemię ze śmiechu Very HappyVery Happy
ale dał radę ...zaniósł mnie z salonu..wprost do łóżka w sypialni.. oczko

a przez próg..sama nie wiem jak to będzie..bo u nas jest tak,że jest wejście..potem parę schodków do góry i wejście na salę.. i boję się o te schody Rolling Eyes w końcu ja + suknia... to trochę ciężko po schodach wchodzić :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas też są schody to nie wiem jeszcze jak to będzie,ale znając mojego P to pewnie i tak mnie weźmie ,bo nawet na codzień miewa takie pomysły,chyba,że w tym stresie mu to z głowy wypadnie Razz a później po zabawie do domku a przede wszystkim do łóżeczka to ja też chce Twisted Evil

Juliette wydaje mi się,że kartofli się w ten sposób nie"tarmosi" jak PM się przenosi Razz chyba,że wy nosi w ten sposob ziemniaki,ale to chyba macie kurtke od razu do prania język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zostalam przeniesiona dopiero przez prog pokoju hotelowego uśmiech I wcale mi nie przeszkadzalo, ze nie przez wejscie do sali uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie zażyczę noszenie, ale dopiero w podróży poślubnej uśmiech
Nie zgadzam sie na żadne wnoszenie na salę język Przy moich gabarytach zamiast na weselu siedzielibysmy na izbie przyjęć w szpitalu.
Nie ma szans, jak mój Miły zacznie kombinować to uciekne do środka język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w sumie nie wiem uśmiech
widząc nas przed wejściem na salę, nie wyobrażam sobie, by mój Połówek wniósł mnie tam na rękach uśmiech

i chyba skończy się u nas tak, jak u Coni - przez próg pokoju hotelowego i to będzie dopiero początek tylko już naszej imprezy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to dopiero bedzie impreza Razz

Nie moge sie doczekać wykrzyknik Czemu to jeszcze tyyyle czasu pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni
teraz dopiero patrze, że Ty już po tym wielkim dniu!! nie było mnie długo i dlatego nie zauwazyłam uśmiech
Także życze WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA ~wykrzyknik! dużo szcześcia i przede wszystkim miłośc uśmiech

a powiedz mi czy moge gdzieś na forum znaleźć foteczki z Twojego DNIA??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group