Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wynajem mieszkania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominika2000
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 148

PostWysłany: Wto 11 Sty 2022, 17:31    Temat postu: Wynajem mieszkania Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, mam pytanie do Was odnośnie wynajmu. Czy ktoś wie jak wygląda wynajem mieszkania mrągowo poprzez biuro nieruchomości. Czy jakieś papiery oprócz umów się podpisuje? Ktoś wynajmował od https://vivapol.mazury.pl/? Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem nieruchomości. Jeżeli macie w planach sprzedaż swojego mieszkania, domu lub działki to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę 123skupnieruchomości . Ktoś z Was również z niej skorzystał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hagenes.kraig
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a myślicie, że wynajem mieszkania jest lepszym rozwiązaniem niż jego zakup? Na stronie internetowej https://www.swidnik.pl/mieszkanie-z-rynku-wtornego-bez-posrednika-czy-to-dobry-wybor/ znalazłam artykuł o tym, czy mieszkanie z rynku wtórnego bez pośrednika czy to dobry wybór. Sama zastanawiam się właśnie nad zakupem nowego mieszkania i myślę, że jest to bardziej opłacalne, niż korzystanie na przykład z biura nieruchomości. Warto oczywiście pamiętać o tym, aby sprawdzić stan prawny mieszkania oraz dokładnie je obejrzeć przed zakupem. Wydaje mi się, że biuro nieruchomości nie jest potrzebne przy zakupie mieszkania. No a Wy co o tym sądzicie? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lera.huel
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie opłaca się wynajmować mieszkania. Osobiście planuję zakupić jakieś na własność, dlatego ciągle przeglądam oferty. Na szczęście rynek nieruchomości w Poznaniu jest bardzo przystępny.
___________________________

rynek nieruchomości poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zconroy
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć ładne mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyn25
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja również od wielu lat wynajmuję mieszkanie niedaleko centrum Warszawy. Niestety jestem coraz bardziej zmęczona hałasem dużego miasta, w związku z czym chciałabym się wyprowadzić w cichsze miejsce. Niedawno odkryłam tą stronę https://janpul.pl Deweloper Warszawa posiada w swojej ofercie nowoczesny apartamentowiec w Pruszkowie. Myślę, że to świetna opcja i chyba z niej skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę ważne kwestie, więc moim zdaniem warto byłoby podejść do tego tematu na poważnie i dobrze zastanowić się, czego konkretnie moglibyście oczekiwać w kontekście takich aspektów. Jak dla mnie, takie kwestie jak chociaż jak pozbyć się niechcianego lokatora powinny być czymś oczywistym. Niestety, ale w życiu można trafić na różne osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszubsonkrzys
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[url]=http://tbv.pl/Lokale na wynajem lublin[/url] w doskonałych lokalizacjach sprawdź ofertę firmy TBV
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tego nie wiem, to dość specyficzne pytanie, a nie jestem z tej okolicy uśmiech Myślę, że wolałabym kupić i płacić raty, niż płacić za wynajem, zawsze to paręset złotych w kieszeni by zostało. Poza tym byłoby po 30 latach moje. Teraz to jest w ogóle tendencja kupowania mieszkań na wynajem. Doskonale to widzę w mojej okolicy, to z pewnością niezły biznes, ale wyczytałam dziś o podatku od wynajmu mieszkania https://www.provident.pl/blog/podatek-od-wynajmu-mieszkania Pewnie chętnie przeczytacie, na czym to polega i ile trzeba zapłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hkshlerin
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda mieszkam w Łodzi, ale myślę, że wszędzie wygląda podobnie Very Happy Ja znalazłam mieszkanie na wynajem przez portal internetowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group