Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble do biura
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 17:31    Temat postu: Meble do biura Odpowiedz z cytatem

Budujemy dom i małe pomieszczenie z osobnym wejściem typowo pod moje biuro. Zastanawiam się czy brać meble biurowe na zamówienie czy kupić gotowe. Podobają mi się aranżacje od Degosh https://degosh.pl/meble-na-wymiar/meble-biurowe/ i tak mnie korci zlecić im cały projekt. Martwię się, że sama nie podołam temu wyzwaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerabiałam różnego rodzaju meble biurowe, ale jak mam być szczera, to te metalowe sa najlepszym wyborem. Zostawiam wam namiar na producenta: https://winkelman.pl/szafy-biurowe-c-5.html który cieszy się dobrą sławą, jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 10 Sty 2022, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście nad tym aby do mebli dokupić kółka? Moim zdaniem to fenomenalny pomysł! Dzięki temu można przesuwać meble bez wysiłku i rysowania podłogi. Na stronie: https://habi.com.pl/ udało mi sie znaleźć je w szerokim wyborze, ale też wyjątkowo korzystnej cenie, więc polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arturo.wilkinson
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym są przestrzenie coworkingowe? Mimo że to hasło brzmi dumnie i modnie, to nie wszyscy je od razu zrozumieją. Coworking z angielskiego możemy przetłumaczyć na współpracę lub pracę wspólną pracę. Przestrzeń coworkingowa to wynajmowanie powierzchni w biurze i dzielenia jej z innymi pracownikami.
_________________
Nowoczesna przestrzeń coworkingowa w Ałmatach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tmurphy
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że meble biurowe warto kupować przez Internet? Są tam o wiele tańsze produkty, więc zastanawiam się, czy by ich nie zamówić. Ale z drugiej strony, nie mogę sprawdzić ich jakości i boję się, że przyjdzie mi jakiś bubel.
_________________
meble biurowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 2 Lut 2022, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie wiem, ja dzięki temu że mam wirtualne biuro to takie koszty jak wynajem lokalu na biuro i zakup mebli mnie nie dotyczy a to spora oszczędność jakby na to nie patrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno robiłam remont swojego biura, musiałam bo już meble i ściany były w stanie opłakanym. Kupowałam nowy stół oraz biurko które zakupiłam w sklepie https://meblealmer.pl/ są naprawdę oryginalne i bardzo stabilne. Jakościowo bardzo dobre i konkurencyjne ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystaliście z oferty biura projektowego? A może sami zaprojektowaliście wnętrze swojego bura? Pytam tak z ciekawości.


________________________
projektowe biura warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sob 12 Lut 2022, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ulubiony salon meblowy to https://www.york-meble.pl/ co prawda mebli biurowych nigdy nie kupowałam, ale na pewno też tam je znajdziecie. Dajcie znać czy coś wybraliście. Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolin
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 13 Lut 2022, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto fajne fotele kupić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group