Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja stołu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 100, 101, 102  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miki005 napisał:
Mam prośbę, poszukuję pomysłu na dekorację stołu PM, od razu powiem że nie cierpie tych wiązanek, dla mnie to one wszystkie pasują na grób a nie na stół dla PM, bez urazy dla tych którym się podobają. Możecie coś podpowiedzieć, kolorystyka nieważna, chodzi o sam pomysł. Z góry Dzięki


mówiąc wiązanki masz na myśli kwiaty w wazonach?? uśmiech
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Betko, nie przekonuje nikogo do swojego wyboru, ponieważ tak jak napisała heart_bibish do każdej sali pasuje inna kompozycja.
W swojej nie mam potrzeby dostrajania jej bukietami.
Starałam się Ci tylko pokazać, że można oszczędzić kupując również droższe kwiaty, ale w małej ilości. Nie stwierdziłam również, że tańsze kwiaty są mniej efektowne. Tańsze są wtedy kiedy jest ich sezon, więc dotyczy to każdego kwiatu.
Co do jaskrów "nieco mniejszych od piwoni" język Jaskry osiągają ok.8 cm średnicy. Całkiem sporo uśmiech
Kompozycje wielkokwiatowe też mi się bardzo podobają. Jeżeli potrzebujesz 13 bukietów to masz nad czym myśleć.


właśnie poza sezonem nie dostaniesz taki dużych jaskrów, nawet w sezonie słabo. Poza tym 7 cm to chyba jak się całkiem rozwinie a wtedy nie jest już taki ładny uśmiech ja kupiłam jaskry miesiąc temu na giełdzie i nikt nie miał takich dużych - 5 cm to max ( a był sezon) uśmiech a piwonia ma nawet 15 cm więc to jest różnica uśmiech oczywiście moim celem nie jest przekonywanie Cię bo do minimalistycznej i eleganckiej sali pasuje nawet jeden jaskier w probówce i tez ładnie wygląda, ale na jaskry zbliżone wielkością do piwonii nie ma co liczyć niestety uśmiech
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheheh dziękuje za nieprzekonywanie mnie język język język
Dobrze wiedzieć, wiedza praktyczna zdobyta przez pm jest dużo lepsza niż suche gadanie kwiaciarek Mad
Zobaczymy w sierpniu, teraz koncepcja jest minimalistyczna. Jeżeli sie okaże, że nie będzie dostępne to co chcę, będę myśleć nad innym rozwiązaniem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
heheheh dziękuje za nieprzekonywanie mnie język język język
Dobrze wiedzieć, wiedza praktyczna zdobyta przez pm jest dużo lepsza niż suche gadanie kwiaciarek Mad
Zobaczymy w sierpniu, teraz koncepcja jest minimalistyczna. Jeżeli sie okaże, że nie będzie dostępne to co chcę, będę myśleć nad innym rozwiązaniem.


he he język Tu masz wersje minimalistyczną , moim zdaniem też super uśmiech fajnie to wygląda bardziej jako taki element dekoracyjny niż bukiet przez duże B język
takie wazoniki chyba w Ikei są uśmiech







_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miki005
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 136

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heart_bibish napisał:
miki005 napisał:
Mam prośbę, poszukuję pomysłu na dekorację stołu PM, od razu powiem że nie cierpie tych wiązanek, dla mnie to one wszystkie pasują na grób a nie na stół dla PM, bez urazy dla tych którym się podobają. Możecie coś podpowiedzieć, kolorystyka nieważna, chodzi o sam pomysł. Z góry Dzięki


mówiąc wiązanki masz na myśli kwiaty w wazonach?? uśmiech


Nie, mam na myśli te wiązanki jakie leżą na stole Pary Młodej, ostatnio chyba popularne bo jak wpisze w google " dekoracja stołu PM" to tylko takie zdjęcia z tymi wiązankami można zobaczyć, a mnie sie to strasznie nie podoba, może macie jakieś ciekawe pomysły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vampi
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 309
Skąd: Już niedługo Modlnica :)

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś np takiego? :

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki005
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 136

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki ale chodzi mi o wygląd całego stołu PM, bo ogólnie na stołach raczej będą niskie skromne bukiety, albo myślimy też o żywych storczykach w doniczkach owiniętych materiałem, tylko też nie wiem jak to by wyglądało smutny nie moge nic znaleźć takiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miki chodzi pewnie o takie coś:




Też takich nie lubię uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no taki mi się nie podobają, ale jak się powbija kwiaty w gąbkę florystyczną w większym nieładzie to jest ładnie uśmiech ja sama będę robić coś takiego. Ale takie sztywne konstrukcje z kwiatów nie podobają mi się tak samo jak podobnego rodzaju bukiety ślubne. Zawsze można ustawić po prostu kwiaty w niskich ale szerokich wazonach.

Kilka pomysłów:



http://www.flickr.com/photos/signaturebloom/6556954633/

ciekawy pomysł ze stroczykami:

_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja storczyków na mokro na pewno nie jest standartową dekoracją uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 100, 101, 102  Następny
Strona 71 z 102

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group