Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 15 Cze 2022, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli komuś marzy się nowe mieszkanie to wystarczy, że odwiedzi biuro nieruchomości kraków . I to wcale nie musi być zakup, przecież jest też szeroka oferta jeśli chodzi o mieszkania do wynajęcia. Wystarczy się przejść czy skontaktować i poprosić o ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryiKamil290822
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pią 17 Cze 2022, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przy urządzaniu naszego nowego mieszkania postanowiliśmy skorzystać z pomocy Landowska-Design https://landowska-design.pl/onas.php, a dokładniej z pomocy Pani Małgorzaty. Do trójmiasta przeprowadziliśmy się niedawno, więc nawet gdybym chciała to jeszcze nie wiem, gdzie znajdę fajne sklepy z meblami. Dlatego pomoc pani Małgorzaty jest dla mnie tak nieoceniona! Projekt jest piękny, nasze poprawki zostały od razu naniesione i ulepszone, tak żeby mieszkanie było jak najbardziej funkcjonalne. Współpraca jest bardzo przyjemna i już nie mogę doczekać się efektu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie te mieszkania w Łodzi Nad Jasieniem. Może akurat ci się spodobają. Osiedle znajduje się w Łodzi, w pięknym parku. Mi się ta okolica bardzo podoba i chciałabym tam zamieszkać. póki co czekamy na decyzję o kredycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej kupić mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Warto rzucić okiem na nowe mieszkania wrotków lublin: http://diamentowewzgorze.lalak.pl/lokalizacja . Uważam, że zakup nieruchomości bezpośrednio od dewelopera to bardzo dobry wybór. Sama kupiłam takie mieszkanie i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 22 Lip 2022, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie wiele osób z was zastanawia się czy ceny mieszkań spadną ? Ogólnie teraz stopy procentowe bardzo mocno poszły w górę i niestety ceny mieszkań są bardzo wygórowane. Sama myślałam nad zakupem mieszkania, ale się wstrzymam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mieście kupno nieruchomości pod swój biznes wydaje się bardzo trudne, a już samo jej znalezienie to nie lada wyzwanie. Jeśli szukasz odpowiedniej nieruchomości, zapoznaj się z tą ofertą https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Moim osobistym zdaniem warto sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mieszkań w Krakowie to nie powinno być problemu ze znalezieniem jakiegoś fajnego lukum bo nie brakuje tam nowych osiedli, mi przypadło do gustu osiedle Strefa cegielnia bo budują je w pobliżu Zalewu Zesławickiego wśród zieleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3518

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 20 Maj 2023, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie w ogóle czym malować ozdoby ze styropianu ? Akurat nie tak dawno widziałam, że tutaj wybór farb jest bardzo duży, dodatkowo wyróżniają się one dobra jakością, więc myślę, że spodoba wam się jednak takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pon 10 Lip 2023, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje idą moim zdaniem naprawdę idealnie wykończone mieszkania pod klucz posiada ta firma https://slawbud.pl/wykonczenie-pod-klucz/ . Ichniejsze mieszkania są naprawdę w świetnych lokalizacjach, więc nie będziecie mieć problemu z załatwieniem różnych spraw. Moim zdaniem warto sprawdzić ofertę tej firmy jeśli szukacie mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group