Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 17:56    Temat postu: Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Jak to było w Waszym przypadku zaraz po ślubie - mieliscie swoje mieszkanie, kupowaliście na kredyt, a może wynajmowaliście? my mamy swoje, akurat kończy się remont, więc szukamy teraz w miarę możliwości niedrogiego wyposażenia. Trafiłam na stronę salonu meblowego ze Zbrosławic https://www.salonmeble.com.pl znacie? Piękne meble mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się nad kupnem nowego mieszkania? Według mnie Kraków jest dobrym wyborem. Polecam Wam https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-bronowice-krakow/ , jest to strona na której znajdziecie ofertę nowego osiedla, zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Nie 2 Sty 2022, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też wziąć pod uwagę to, czy to nowe mieszkanie ma odpowiednie okna bo nie wszystkie się sprawdzają po latach. Warto wymienić np. na te z drutex.pl. Bardzo dobra firma o której już wielu słyszało. Nie bez powodu oczywiście, jakość tam jest super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 3 Sty 2022, 3:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie planuję z facetem wynieść się od moich rodziców, bo po prostu nie mamy prywatności i najwyższy czas się od nich uwolnić. Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie można teraz kupić naprawdę tanio i na stronie https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/rzeszow mamy już kilka upatrzonych mieszkań do obejrzenia. Mam tylko nadzieję, że dostaniemy kredyt, bo wynajem nas totalnie nie interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 4 Sty 2022, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z instalacjami w tym mieszkaniu? Znaleźliście już dobrych fachowców do wykończenia? Jednym z nich jest elektryk, usługi elektryczne Katowice ENERGPOL: https://wzu-energpol.pl/ . Jestem pewna, że to będzie świetny wybór. Sama korzystałam z jego usług i byłam bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margret04
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas wyboru nowego mieszkania rozeznanie warunków rynkowych jest niezwykle ważnym elementem podejmowania decyzji zakupowej. Myślę, że warto regularnie sprawdzać i porównywać ceny mieszkań w różnych miastach.
_________________
o rynku mieszkaniowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chamill
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej zastanawiam się nad kupnem własnego mieszkania, ponieważ jestem już zmęczona ciągłym wynajmowaniem. Niestety kompletnie nie znam się na rynku nieruchomości w Siedlcach. Może mi coś doradzicie?
__________________________
siedlce rynek mieszkaniowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 25 Sty 2022, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat teraz jest o tyle prościej, że na rynku jest wiele różnych sposobów na zbycie nieruchomości. Jeśli chcecie zrobić to szybko, to przydatny mógłby okazać się jakiś skup nieruchomości Kraków. Poczytajcie na ten temat więcej i zorientujcie się, czy mogłoby się to sprawdzić u Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę dewelopera z Krakowa. Moim zdaniem ich oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy wybierze coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kupno domu od dewelopera jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Trafiłam w sieci na mieszkania, które oferuje deweloper lublin: https://galadom.pl/. Obecnie mają różne inwestycje więc warto o nich poczytać więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group