Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szycie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 17:44    Temat postu: Szycie Odpowiedz z cytatem

Może znajdzie się tutaj też duszyczka, której pasją jest szycie? powiedzcie, czy nauczyłyście się szyć samodzielnie, czy korzystałyście z jakichś kursów? ja stawiam dopiero pierwsze kroki w tym świecie, kupiłam maszynę, dzianiny bezpośrednio od producenta z https://colorinvest.pl no i zobaczymy, możliwe, że nie obejdzie się bez kursu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dixie87
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Michałowice

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też się nad tym zastanawiam, bo w Nowym Roku chciałabym nauczyć się szyć. Coś tam próbowałam nauczyć się sama, ale raczej z marnym skutkiem. Dlatego chętnie sprawdzę oferty różnych szkoleń krawickiech oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Wto 15 Lut 2022, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chce zacząć haftować, ale nie wiem co powinnam kupić na początek, możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Wto 3 Maj 2022, 6:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Zawsze o tym marzyłam, ale jakoś nigdy nie miałam czasu, żeby się zabrać za szycie. Teraz jestem na macierzyńskim i mam ogrom czasu. Córeczka dużo śpi, więc chciałabym spróbować. Kupiłam już materiał oraz dodatki krawieckie http://zphpolimer.pl/. Zacznę od czegoś prostego, żeby się nie zniechęcić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona zaczęła szyć na maszynie Janome. W Wy na jakich maszynach szyjecie??


___________________
https://www.makeonline.com.pl/masaz-na-stres/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubisz, od czasu do czasu, tworzyć i szyć? Bez wątpienia jest to świetna rozrywka i oderwanie od nieprzyjaznych warunków. Warto zatem stawiać na coraz bardziej ambitne projekty i propozycje. Zajrzyj zatem na https://www.topsmycze.com.pl/produkty/metki-odziezowe gdzie znajdziesz rzecz, jaką są metki odzieżowe i stwórz coś kreatywnego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 17 Mar 2023, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubicie szyć ubranka dla dzieci to doskonale sprawdzi się do tego dzianina dresowa. Często z niej korzystam bo pozwala na wykonanie wygodnych, ładnych i solidnych ubranek.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Wto 9 Maj 2023, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na skorzystanie z usług specjalistów, zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy MADIS, która specjalizuje się w sprzedaży najróżniejszych maszyn i dodatków krawieckich, w tym np. guzikarka przemysłowa Krafft w świetnej cenie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
M_rysia90
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Lis 2023, 14:53    Temat postu: Nauka szycia samodzielnie Odpowiedz z cytatem

Ja uczyłam się szycia w domu, sama. Babcia była krawcową, a ja zawsze zazdrościłam, że zawsze sobie może uszyć dowolny ciuch sama i będzie leżał idealnie Very Happy zaczęłam od researchu i czytania poradników, ja akurat kierowałam się https://www.sukceskobiety.pl/2023/04/07/jak-nauczyc-sie-szyc-od-czego-i-jak-zaczac/ i filmami z youtube, to serio jest skarbnica wiedzy! Ważne jest, jak się zaczyna, dokładne czytanie instrukcji obsługi maszyny. No i regularne ćwiczenie ściegów, bo nie wszystko zawsze da się zrobić maszynąuśmiech Po nabraniu wprawy dopiero zabrałam się za projektowanie pierwszych ciuchów, ale tego dopiero się uczę i na razie idzie powoli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 28 Gru 2023, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krawiectwo to niezwykle pasjonujące hobby, które może okazać się również niezwykle praktyczne. Lata temu nasze mamy i babcie szyły, bo nie było nic w sklepach, teraz my szyjemy, bo w sklepach jest tak duży wybór, że czasem najlepiej... jest uszyć coś samemu uśmiech Możemy dostosować nasze ubrania do własnych wymiarów, eksperymentować z różnymi stylami, a nawet tworzyć unikalne modyfikacje. W internecie jest mnóstwo sklepów z tkaninami, przykładowo Materiały do szycia - Sklep internetowy Minky i Tkaninki https://www.minkyitkaninki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group