Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nieregularne miesiączki - leczyć?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Figazmakiem
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Sob 25 Gru 2021, 10:57    Temat postu: Nieregularne miesiączki - leczyć? Odpowiedz z cytatem

Mam od jakiegoś już czasu bardzo nieregularne miesiączki, poza tym nic mi nie dolega więc zastanawiam się czy iść z tym do lekarza czy zostawić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikitiki
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 26 Gru 2021, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz tego problemu od dawna to moim zdaniem możesz trochę poczekać zanim rozpoczniesz wędrówki po lekarzach uśmiech Większości babek zdarzają się nieregularne miesiączki i większości samo się normuje.
Jednak na wszelki wypadek poczytaj o tej przypadłości więcej https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/nieregularne-miesiaczki-i-brak-owulacji-jak-wplywaja-na-plodnosc
_________________
Dobrego dnia życzęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 4:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że iść do lekarza... ja miałam nieregularne, czekałam jakiś czas ale było tylko gorzej. Raz dwa razy w miesiącu, potem dwa miesiące przerwy na przykład. Badania wyszły ok, nie pcos, nie endometrioza. Biorę tabletki antykoncepcyjne drovelis na wyregulowanie obecnie. I jest ok, znaczy przy tabletkach placebo krwawienie się pojawia, w środku cyklu bez plamień. Aż lekarz był w szoku, że mój organizm tak dobrze zareagował na ten lek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terowip41
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy byście o tym powiedzieli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pon 26 Gru 2022, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie idź do lekarza! Endometrioza to podstępna bestia. Nie wszystkim kobietom daje takie same objawy. Czasami występują tylko niektóre. Jedynie lekarz potrafi to stwierdzić. Ja jestem po opieką specjalistów z Colibri Clinic https://www.colibriclinic.net/. Została mi zaproponowana terapia narządów wewnętrznych. Lekarze wszystko dokładnie wytłumaczyli. Już widać pierwsze efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2023, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę wam polecić usługi, z których sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy lekarskiej w Sosnowcu, to mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://vivomed.pl/stulejka-co-to-jest-jak-wyglada-i-jak-sie-jej-pozbyc/ , gdzie znajdziecie ofertę Centrum Medycznego Vivomed.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group