Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Recepta na telefon?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Figazmakiem
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 11:33    Temat postu: Recepta na telefon? Odpowiedz z cytatem

Jak mi się kończą tabletki antykoncepcyjne to muszę rejestrować się do ginekologa i tracić pół dnia z powodu recepty Sad
Jest w Katowicach jakiś ginekolog który załatwi sprawę przez telefon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z wygody korzystam z recept online. Wystarczy wejśc na stronę https://recepty24.com/ aby wszystkiego się dowiedzieć na ten temat uśmiech Uważam, że każdy powinien wiedzieć, że w ogole taka opcja istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raczejsiedzewdomu
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Kwi 2020
Posty: 40

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Receptę na tabletki antykoncepcyjne może wypisać wyłącznie ginekolog, w dodatku po przeprowadzonym wywiadzie więc strona, gdzie załatwia się recepty nie wystarczy.
Trzeba się zdalnie lub przez telefon połączyć z ginekologiem, a jedyne miejsce, które udostępnia taką mozliwość to telemedi https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Przynajmniej ja o innej tego typu stronie nie słyszałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aż tyle czasu na receptę na swoją belarę nie czekam. Akurat tam gdzie chodzę do ginekologa, to wszystko sprawnie idzie i nigdy nie miałam problemu z receptą. Ale ogólnie to dobrze, że są takie możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yulitix33
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba kiedyś już o tym pisali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są na pewno takie możliwości. jak masz dobrze dobrane tabletki, nie czas na badania dodatkowe to przecież nie musisz osobiście iść do lekarza. Teraz recepty online się wypisuje. Ja mam drovelis, bardzo mi odpowiadają te tabletki i jak najbardziej mój lekarz wypisuje mi na 2 miesiące z góry żebym nie musiała za często przychodzić po receptę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele przychodni i prywatnych placówek medycznych daje pacjentom taką możliwość. Mało tego, niektóre z nich umożliwiają także konsultacje zdalne u specjalistów, na przykład u lekarza medycyny pracy. Ja jakiś czas temu robiłam takie badania okresowe w Medivicie w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Szybkie terminy, miła i fachowa obsługa, zaangażowany w swoją prace personel medyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest tajemnicą, że wizyta u ginekologa może dla niektórych osób być wydatkiem. Dodatkowo wiąże się z dojazdem, czasami w korkach, a przecież trzeba dotrzeć na konkretną godzinę. Pandemia COVID-19 pokazała nam, że coraz więcej potrzeb możemy zaspokoić bez wychodzenia z domu. Recepty na leki przyjmowane stale otrzymywaliśmy od lekarza online. A więc na antykoncepcję również, o czym poczytacie w artykule https://sowoman.pl/czy-lekarz-moze-wystawic-recepte-na-srodki-antykoncepcyjne-przez-internet/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie są takie usługi, ale ja niestety póki co jeszcze nigdy z nich nie korzystałam. Jestem za to zdania, że bardzo dobrym wyborem jest na pewno udanie się do centrum medycznego w Warszawie https://goo.gl/maps/kLhy3guwsxdv5CT38 ponieważ tam każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób teraz korzysta z takich ułatwień jak e-recepty bo nie ma co ukrywać jest to dosyć duża wygoda. Akurat ja znalazłam ostatnio https://memedic.pl/ i z tego co widziałam to ta strona ma dosyć dobrą ofertę, dodatkowo nie trzeba też długo czekać na receptę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group